Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #3112
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Wiecie co, z tym Sneijderem to jest kupa śmiechu przez cały miesiąc, ale ja serio uważam, że jest on nam niezwykle potrzebny w Europie. O ligę angielską się nie boję, po tym, co pokazujemy nie mam takiego prawa, żeby się obawiać. Ferguson potrafi grać w Anglii i Manchester również potrafił i potrafi niemal każdym składem, a już na pewno tegorocznym. Z tym, że jest jeszcze Liga Mistrzów i tam już nawet nie wspominając o Barcelonie, będzie choćby taki Real Madryt, który uważam za wyznacznik naszej siły poza granicami Anglii. Mówiąc szczerze jestem bardzo ciekaw, a jednocześnie pełen obaw, jak byśmy z nimi wypadli. Bardzo żałuję, że nie udało nam się z nimi spotkać w ciągu dwóch ostatnich sezonów. Liczyłem na finał na Wembley... to byłoby takie zwieńczenie futbolu i wydaje mi się piękny spektakl, bo te spotkania z Barceloną, to taka trochę parodia. No ale wracając do meritum pozostaje pytanie, czy w takim spotkaniu z Realem nie zabrakłoby nam jakości? Czy taki ktoś jak Sneijder, a w zasadzie tylko on, nie dałby tego czegoś więcej? Powiecie Cleverley, też lubię chłopaka, ale czy już jest jego moment...nie wiem, ale jeśli tak, chcę go zobaczyć w jutrzejszym meczu z WBA od początku i chcę zobaczyć zawodnika, który w trudnym meczu wyjazdowym, gdzie zawsze mamy pod górkę odznaczy wyraźny ślad w naszych poczynaniach. Jeśli będzie pokazywał, to co mecz, regularniej i regularniej, to może i Sneijder nie będzie niezbędny Wink

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
13-08-2011 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - robaldo - 13-08-2011 14:17

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości