Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3196
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Javier Martinez - dziękuje, dobranoc.



Mój Blog: Pod presją czasu
27-10-2011 12:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #3197
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster napisał(a):Javier Martinez - dziękuje, dobranoc.

Wczoraj pojawił się news łączący nas z jego osobą i na pewno byłaby to ciekawa opcja. To piłkarz, który przydałby się nam. Pomimo młodego wieku ma już wielkie doświadczenie, stał się ważną postacią w Bilbao, jest dobry technicznie. Może zagrać nie tylko na środku pomocy, ale także jako DM jak i środkowy obrońca( w ostateczności). Pisze się o kwocie 18 mln funtów, co nie jest jakąś wielką sumą.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
27-10-2011 17:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mateuszr20471 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 30
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #3198
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Wedlug mnie powinnismy zmienic formacje. W 4-4-2 grajac dwojka pomocnikow w srodku pola przegrywamy rywalizacje nawet ze zdecydowanie slabszymi ekipami. A mamy duze mozliwosci do grania 4-3-3 tak jak w sezonie 2007/2008. Oczywiscie zeby grac ta formacja potrzebne sa 2 wzmocnienia w srodku pola. Po pierwsze DM, a po drugie AM. Martinez znakomicie pasowalby do tej formacji (do 4-4-2 takze znakomicie pasuje). Do tego sciagajac ofensywnego pomocnika (Hazard,Gotze,Muniain,Martin) stworzylibysmy chyba nawet lepszy zespol niz w sezonie 2007/2008. W ofensywie mielibysmy wiele opcji.

Martinez Cleverley
AM
Young (Welbeck,Rooney,Nani,Park) Rooney (Welbeck,Chicharito,Berbatov) Nani (Rooney,Young,Valencia,Park,Welbeck)


Srodek pola takze bylby bardzo mocny. Na rezerwie pozstaliby Anderson, Fletcher i Carrick, czyli pilkarze znakomici, ale na lawke rezerwowych. Dlatego wedlug mnie 3 transfery (DM+AM+ boczny obronca) calkowicie rozwiaaly by nasze problemy na dlugie lata. Nie wymagam od Fergiego wydawania po 50-60 mln za jednego pilkarza, jednak trzeba sie przyzwyczaic, ze za dobrego pilkarza trzeba sporo wydac, a w dzisiejszych czasach w futbolu bez pieniedzy nie da sie zrobic praktycznie nic. Widzielismy to w zeszla niedziele, i podejrzewam, ze jeszcze nie raz czegos takiego doswiadczymy.
27-10-2011 17:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #3199
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Javi Martinez jest fajną opcją, byłby moim 1 wyborem również. a w dalszej kolejności Ever Banega(koleś nie zagrał słabego a nawet średniego meczu przeciw Barcelonie)
27-10-2011 17:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3200
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jak już sobie tam marzymy to:

Martinez/M'Villa - Cleverley
Nani - Hazard - Young
Rooney

Kozacko to wygląda na papierze.



Mój Blog: Pod presją czasu
27-10-2011 18:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #3201
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster napisał(a):Jak już sobie tam marzymy to:

Martinez/M'Villa - Cleverley
Nani - Hazard - Young
Rooney

Kozacko to wygląda na papierze.

:tuptup:

Szkoda, że my możemy sobie tylko pomarzyć/

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
27-10-2011 18:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #3202
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Wiem, że są inne priorytety, ale jakoś martwi mnie ta lewa obrona. Rok temu pisało się, że Pat spuścił z tonu, bo był mundial i nie miał tak na dobrą sprawę przerwy. Teraz miał i jakoś na kolana nie rzuca jak dawniej. Albo dać realną szansę Fabio (choć fakt, że jest kruchy trochę to komplikuje) albo rozejrzeć się za jakimś graczem, bo Evra nie ma solidnego zastępcy. Podobnie było przecież przed transferem Francuza, Heinze i brak równorzędnego rywala na pozycję. Przyszedł Evra i Argentyńczyk nie dał rady.
30-10-2011 12:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #3203
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Moim zdaniem jeszcze ze dwa lata i ten Fryers się nada. Na pewno na naszą niekorzyść działa to, że co mecz to linia obrony wygląda inaczej. Nie wiem na czym polega problem Evry, czy jest to jawne rozbisurmanienie, czy zbyt nadmierna eksploatacja jego osoby a może faktycznie brak zmiennika i osoby, która by wywierała presje. Ten sezon jest sezonem przejściowym, co przy tak znaczących zmianach kadrowych nie dziwi, dziwi za to, że od dwóch może nawet trzech sezonów leży u nas przygotowanie taktyczne. Często po strzelonej bramce nie przemy do przodu i nie dobijamy rywala, mało tego, wiele jest momentów kiedy wyglądamy jak dziady z Championship - aby piłe dalej od bramki, aby dociułać wynik do końca. Powrót Toma po raz kolejny obnażył nasze braki w środku pomocy. Nie dziwie się, że Ferg po raz kolejny powtórzył, że nie planuje wzmocnień w zimowym okienku, wiadomo do błędu się przyznać ciężko a dwa, że kogo my niby mielibyśmy wytargać w tym styczniu?

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
30-10-2011 13:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
panopticum Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,648
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 6
Post: #3204
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Co do Evry, to cały czas mi się kołacze jego wypowiedź z lata, że chciał odejść do Realu, ale zdecydował się zostać. I myślę, że zaważyło na tym to, że nie ma szans wygrać rywalizacji z Marcelo, a ławki grzać nie chciał. Tutaj, jak już zauważyliśmy - konkurencji nie ma.

“I don’t think this team ever loses. It just runs out of time.”

Blog klasy B <- mój fajny blogasek.
30-10-2011 14:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #3205
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No tak, na lewą stronę jest jeden Evra i nie jest ciekawie. A na prawej? Kiedy ostatnio grał tam prawy nominalny prawy obrońca? Rafael i Nev - jeden wiecznie pokruszony, drugi emerytowany już weteran. Kombinujemy z drugim szklanym da Silvą, któremu bardziej pasuje lewa flanka, Jonesem, Valencią :shock: , Smallingiem, wcześniej O'Shea, choć ten w 08/09 był na tej pozycji bardzo pewnym punktem drużyny. Przydałby się taki Evra na prawą stronę, który owszem dobrze, żeby miał konkurencję, ale też było wiadomo, że on tam gra, bo to lubi / bo tam grać powinien, a nie z musu.

Gdzie jest Groszek?
30-10-2011 14:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mucha Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,322
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 3
Post: #3206
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Fabio się nadaje na prawą obronę. Nie rozumiem stwierdzenia, że bardziej pasuje mu lewa flanka. Przecież jest prawonożny. Faktem jest jednak, że nie mamy mocnego punktu na prawą obronę. Szkoda, że Fabio się tak łamie. Ja bym zaryzykował i zaczął na niego stawiać. Z drugiej strony, ostatnio dobrze zagrał Jones, a wobec konkurencji na środku obrony może lepiej byłoby, gdyby został na tej prawej obronie. Niedługo wróci też Rafael. Mam nadzieję, że wkrótce sytuacja się jakoś ułoży.

Take me home,
United Road,
To the place I belong,
To Old Trafford,
To see United,
Take me home, United Road.
30-10-2011 14:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3207
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Co do Evry to jak grał bajkę na tej pozycji to jedynym rywalem był O'Shea takim godnym uwagi rywalem, więc brak zmiennika to chyba nie jest prawdziwy powód. Gość jest wypalony moim zdaniem. Jednak na pewno bym go nie skreślał. Swego czasu był najlepszym obrońcą lewym i nadal pozostaje wśród najlepszych.
30-10-2011 14:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #3208
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Chodziło mi o to, że Fabio przede wszystkim jest lewym obrońcą, a dopiero potem prawym. Ale nie wykluczam, że mi się tylko wydaje

Natomiast co do środka obrony. Co się dzieje z Rio, wiemy. Vidić spuścił trochę z tonu, ale jak wejdzie w tryb meczowy, powinno być zacnie. Do tego mamy pewnego Smallinga i... Evansa. Póki ten chłopak się nie ogarnie, wolałbym widzieć Jonesa w środku niźli na boku. Jakoś jestem niespokojny, gdy widzę Jaśka na stoperze.

Gdzie jest Groszek?
30-10-2011 14:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #3209
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kris1908 napisał(a):Vidić spuścił trochę z tonu
Z Evertonem Motm Big Grin , a Evans jest dziś 3 obrońcą wg mnie. głupio winiony za mecz z City. w reszcie wymiatał
30-10-2011 16:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #3210
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Tomek91 napisał(a):Wiem, że są inne priorytety, ale jakoś martwi mnie ta lewa obrona. Rok temu pisało się, że Pat spuścił z tonu, bo był mundial i nie miał tak na dobrą sprawę przerwy. Teraz miał i jakoś na kolana nie rzuca jak dawniej. Albo dać realną szansę Fabio (choć fakt, że jest kruchy trochę to komplikuje) albo rozejrzeć się za jakimś graczem, bo Evra nie ma solidnego zastępcy. Podobnie było przecież przed transferem Francuza, Heinze i brak równorzędnego rywala na pozycję. Przyszedł Evra i Argentyńczyk nie dał rady.
Podzielam zdanie Tomka. Mimo mojej całej sympatii dla tego zawodnika trzeba jasno powiedzieć, że od dłuższego czasu nie widzimy Patrice w najlepszej formie. Często zdarza mu się gdzieś zagapić, nie nadążyć za zawodnikiem i uciekać do faulu. Z przodu z kolei też nie ma zbyt wiele argumentów: jeśli już dośrodkowuje piłkę w pole karne to rzadko znajduje ona adresata. Tak jaku już zostało wspomniane Evra nie ma w tej chwili konkurencji na swojej pozycji i trzeba coś z tym zrobić. Fabio to na razie żaden konkurent bo co chwila leczy urazy. Fryers jeszcze jest za młody.

Skoro kolejna przebudowa drużyny się rozpoczęła to trzeba się wziąć także za bocznych obrońców. Podejrzewam, że ten sezon obędzie się bez zmian na tych pozycjach, ale już w lecie Ferguson będzie musiał się nad tym tematem głęboko zastanowić.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
30-10-2011 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości