Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #3346
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
mucha napisał(a):Wracając do zakupu środkowego pomocnika... Może by tak namówić Scholesa na powrót do gry? 8-)

Dzisiaj The Sun donosi, że piłkarze go namawiają do powrotu Wink Jednak ja także jestem na nie. Takie powroty nie mają sensu.

P.S. Media donoszą, że SAF chce sprowadzić Hummelsa z Dortmundu i daje za niego 15 mln funtów Smile

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
17-12-2011 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3347
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jaroldz napisał(a):P.S. Media donoszą, że SAF chce sprowadzić Hummelsa z Dortmundu i daje za niego 15 mln funtów
Jeśli przesuwamy Jonesa na stałe do środka pola, to nie widzę lepszego kandydata niż Niemiec. Od ponad dwóch sezonów prezentuje wysoki, a co najważniejsze równy poziom. Świetnie radzi sobie w powietrzu, świetnie na ziemi. Niezwykle odpowiedzialny i bardzo rzadko popełnia błędy. Do tego bardzo groźny przy stałych fragmentach gry i posyła kapitalne crossy niczym Scholes. Za taką kasę lepszego nie znajdziemy, a nawet lepszego szukać nie musimy bo Mats to świetny środkowych obrońca.



Mój Blog: Pod presją czasu
17-12-2011 15:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3348
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
I nie stary. W sumie. Może to nie jest taki glupi pomysł. Dołożyłbym jednak jeszcze Rodwella i ze środkiem Jones/Rodwell/Cleverley/Carrick + Anderson i Fletcher jak wróci dokładając młodych to byłbym usatysfakcjonowany bardzo. Później jeszcze kupić po jednym zawodniku na boki i było by bardzo dobrze.
17-12-2011 16:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #3349
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Powrót Scholesa to nietrafiony pomysł. Takie powroty nigdy na dobre nie wychodzą

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
17-12-2011 20:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #3350
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Popieram kolegę wyżej. Scholes postanowił zakończyć karierę i trzeba to uszanować. Wiadomo, że nie da się go zastąpić i dodatkowo teraz mamy problemy ze środkiem pola, ale namawianie go do powrotu jest po prostu słabe. Zakończył karierę w wielkim stylu i odpowiednim momencie a taki naciągany powrót może się zwyczajnie nie udać... Lepiej niech chłopaki sprężą poślady i pokażą dobry futbol tak by nasz Rudzielec mógł spać spokojnie i nie martwił się o każde kolejne spotkanie.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
17-12-2011 20:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kamill Offline
Member
***

Liczba postów: 219
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 2
Post: #3351
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jeśli kogoś brać z Evertonu to chyba jeszcze lepiej od Rodwella zapowiada się Barkley. The Toffees wciąż są w fatalnej sytuacji finansowej więc można by uzgodnić dobre warunki.

Form Is Temporary, Class Is Permanent
18-12-2011 00:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Damianos500 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 0
Post: #3352
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Co powiecie na Hamsika? Ja bym z chęcią u nas zobaczył.
18-12-2011 13:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #3353
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No a The Telegraph i The Independent chętnie widzieliby u nas Nicolasa Gaitana:

mufc.pl napisał(a):Manchester United jest bardzo bliski pozyskania ofensywnego pomocnika Benfiki Lizbona, Nicolasa Gaitana - takie rewelacje przekazują dziś zgodnie najpoważniejsze brytyjskie tytuły prasowe. Mający 23 lata Argentyńczyk miałby przenieść się na Old Trafford po zakończeniu obecnego sezonu, a wrażenie robi wymieniana w jego kontekście suma - blisko 30 milionów funtów.

Bardzo konkretne informacje na temat zainteresowania Gaitanem ze strony "Czerwonych Diabłów" przekazują dziennikarze "The Telegraph" i "The Independent". Zespół skautów Man Utd śledzi ponoć poczynania młodego pomocnika (potrafiącego z powodzeniem grać zarówno w środku pola, jak i skrzydle) od kilku miesięcy, a szczególne wrażenie piłkarz miał zrobić na samym sir Aleksie Fergusonie podczas meczu grupowego Ligi Mistrzów z początku obecnego sezonu.

Sytuacja ta wręcz bliźniacza wydaje się wobec transferu Cristiano Ronaldo - wówczas to występujący w Sportingu Lizbona Portugalczyk również wywalczył sobie przepustkę do świata wielkiego futbolu, notując znakomity występ przeciwko ekipie z Manchesteru. Kwestią różniącą obydwa te przypadki wydaje się kwota odstępnego - Argentyńczyk miałby kosztować dwukrotnie więcej, aniżeli przed kilkoma laty Portugalczyk.

Zgodnie z doniesieniami prasy, Benfica oczekiwała za Gaitana pełnej sumy zapisanej w jego klauzuli odejścia, wynoszącej ok. 38 milionów funtów. Co ciekawe, do renegocjacji warunków obecnego kontraktu doszło zaledwie dwa miesiące temu. Dwadzieścia procent z tej kwoty miałoby zasilić konto Boca Juniors - byłego klubu 23-letniego reprezentanta Argentyny. Rozgrywającym interesowali się też przedstawiciele Interu Mediolan i Paris St Germain, jednak decyzja o wyłożeniu na stół przez "Czerwone Diabły" blisko 30 milionów funtów miała ponoć uciąć spekulacje i nie dopuścić do kolejnej sagi transferowej.

W wyniku rozpoczętych końcem listopada negocjacji ustalono ponoć, że Nicolas Gaitan przeniesie się do Manchesteru United latem przyszłego roku. W związku z obliczem kontuzji, jakie dotknęło w ostatniach tygodniach ekipę z Old Trafford, transfer Argentyńczyka byłby dla mistrzów Anglii zbawienny już w styczniu, ale na to nie godzi się stołeczny portugalski klub.

Nie no, kwota to chyba lekko przesadzona. Przecież to w chuj dużo pieniędzy jak za tak młodego i nieznanego zawodnika! Ja rozumiem, że wszystko drożeje, ale aż tak? :roll:

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
18-12-2011 14:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Intel Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 1,880
Dołączył: Aug 2008
Reputacja: 46
Post: #3354
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Tomassen napisał(a):Przecież to w chuj dużo pieniędzy jak za tak młodego i nieznanego zawodnika!

Że młodego, to jeszcze zrozumiem, ale że nieznanego? :o Przecież Gaitan to nie jest jakiś ogórek. Nie nazwałbym go nieznanym nawet w kontekście takiej sumy. Gra drugi sezon na dobrym poziomie w lidze portugalskiej, wcześniej dobrze mu szło w Argentynie. Coentrao też poszedł za podobną kwotę, a jest równie "nieznany".

Smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba.
18-12-2011 14:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #3355
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Argentyńczykom mówimy zdecydowane - "NIE".

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
18-12-2011 15:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #3356
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Szkot jak złapie na kogoś zajawkę to go kupi za każde pieniądze (Veron, Berba, Rooney, Jones w jakiejś mierze). Tylko u niego o rzeczoną zajawkę ciężko. J

a bym na przykład wolał, żeby po prostu w takich meczach, jak dzisiejszy, wpuszczał od 70. minuty Pogbę. Niech się przyzwyczaja nasz Paul The Second. Wink

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
18-12-2011 15:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3357
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Coentrao robił szał w reprezentacji. I co jak co ale był znany dużo bardziej niż Gaitan. Osobiście uważam, że to plotka jest i tyle.
18-12-2011 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #3358
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas napisał(a):Argentyńczykom mówimy zdecydowane - "NIE".

A czarnych - do gazu.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
19-12-2011 06:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #3359
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Może się paru ciekawych grajków z Korei Północnej wkrótce pokazać. Także tego, obserwujemy.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
19-12-2011 08:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #3360
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie jestem do niego przekonany. Za 30-35 mln funtów można mieć kilku lepszych piłkarzy, jak na przykład Goetze, który jest młodszy, a już mu na pewno nie ustępuje umiejętnościami, a może i jest lepszy od Argentyńczyka. Coś z nim musi być nie tak, skoro nie jest podstawowym piłkarzem, często wchodzącym z ławki rezerwowych na kilkanaście minut.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
19-12-2011 10:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości