Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
mateuszr20471 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 30
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #3404
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Wedlug mnie Fergie powinien zaryzykowac i rzucic Morrisona i Pogbe na gleboko wode, a moze akurat wypali. Bo naprawde zespol mamy zgrany, i na wiekszosci pozycjach gorzej od Barcy nie wygladamy, tylko ten srodek na j.bie sprawe. Na Barce trzeba wyjsc jednym defensywnym pomocnikiem (Jones/Carrick), jednym centralnym pomocnikiem, ktory rozgrywalby z glebi pola i wlasnie takiego grajka nie mamy, wczesniej byl Fletcher oraz jednym ofensywnym pomocnikiem, ktory jednak takze musialby bronic, mamy Cleverleya i Andersona. Jakby do tego dodac Morrisona i Pogbe, do tego transfer jakiegos klasowego rozgrywajacego i pomoc juz by jakos wygladala i to bez wielomilionowych transferow. Oczywiscie przesuniecie Jonesa do pomocy = kupno 1 albo nawet 2 obroncow, Po piersze boczny, po drugie srodkowy. Niestety w tym sezonie mozemy pomarzyc o meczu z Barcelona,Realem czy Bayernem , wielka szkoda, ach te mecze wiosenn w LM. Jak tak sobie mysle, to nawet bym chyba chcial, zeby wywalili Basel z LM, wiem, ze to malo honorowe, jednak nie odpadlismy przez to, ze jestesmy slabsi, odpadlismy przez to, ze ich zlekcewazylismy. Achh o czym ja mowie.... :oops:
01-01-2012 18:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mateuszr20471 - 01-01-2012 18:32

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości