Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #3436
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Po prostu Francuz nie ma na swojej pozycji rywala, który mógłby ewentualnie go zastąpić. Fryers to jeszcze nie to, Fabio niestety zbyt często łapie uraz. W tym wszystkim całe szczęście, że Evra nie doznał jakiegokolwiek urazu wykluczającego go z gry od naprawdę długiego czasu.
09-01-2012 17:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #3437
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A może Evra wszystko co najlepsze ma już za sobą? Może skończywszy trzydziechę będzie stopniowo obniżał poziom? Tfu, oglądnąłem wczoraj Moneyball, przeczytałem artykuł Steca i zaczynam już wymyślać.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
09-01-2012 18:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3438
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Najchętniej przeprowadziłbym się do Anglii. Interesuje się mną wiele klubów, także potwierdzam, że w ostatnich dniach miałem ofertę z PSG, ale mnie osobiście interesuje transfer zagranicę.
Eden Hazard

Kolejny świetny skrzydłowy, a do tego śmiało może grać na pozycji Rooneya, a takiej alternatywy nam brakuje. Sprzedajmy Berbatova, bo ciężko się patrzy na Bułgara marniejącego na ławce.



Mój Blog: Pod presją czasu
31-01-2012 10:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PokerFace25 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 12
Dołączył: Jan 2012
Reputacja: 0
Post: #3439
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster - sam osobiście bym chciał żeby Hazard do nas dołączył, ale znając SAF'a to żadnego transferu nie będzie.. ;(
31-01-2012 11:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #3440
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
My to mamy pecha, że za sterami tego klubu jest ten starzec Ferguson... ;(

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
31-01-2012 15:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #3441
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ferguson odnośnie Eriksena

Cytat:Ferguson przyznał, że śledzi poczynania piłkarza, który we wtorek skończy 20 lat: "Obecnie nie obserwujemy go w taki sposób, jakby miał zostać naszym nowym piłkarzem, ale potwierdzam, jest nadal obserwowany przez naszych skautów"

"Przyglądamy mu się od niedawna, a nie jak twierdzą media od kilku miesięcy. Zobaczymy, czy z tego chłopaka może być naprawdę dobry piłkarzy" - dodał Szkot.
źródło:manusite.pl

Co sądzicie o nim ? Ja prawie, że nic nie wiem o jego poczynaniach, wiem tyle tylko, że gra w Ajax'ie Wink .

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
12-02-2012 16:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #3442
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Genialny chłopak, ma wszystko przegląd, podanie, strzał, technikę, drybling. Z graczy bardziej znanych obserwatorom PL chłopak przypomina Modricia. Straszne z niego chucherko ale to jest do nadrobienia. Statystyki ma genialne w tym sezonie 6 goli i 11 asyst przy tak sobie grającym Ajaxie.
Mam nadzieje na jego dobrą grę w spotkaniu z nami by zwrócił uwagę SAFa na siebie jak niegdyś Ronaldo Wink Drogi też by nie był bo nie jest tak medialny jak inne wielkie talenty typu Hazard.
12-02-2012 17:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #3443
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Co do Hazarda to nie wiem jak on gra, nie wiem na co go stać, w akcji go tak naprawdę nie widziałem (bo czymże jest kompilacja na jutubie czy jeden meczyk), ale nie wierzę, że w United nie ma szczegółowej rozpiski na jego temat. Na pewno został rozpracowany przez Fergusona i jego ekipę wcześniej, niż ktokolwiek z nas o nim usłyszał.
Rozumiem, że potrzebujemy świeżej krwi i paru wzmocnień, ale jeśli po przeprowadzce na Old Trafford Eden okaże się kolejnym Andersonem, to dopiero zacznie się lament. W dodatku bardzo drogi.

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
12-02-2012 17:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #3444
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Eriksena widziałem ledwie kilka razy, ale wg mnie daleko mu do Modrica. A konkretnie chodzi o pozycję na jakiej gra - znacznie bliżej bramki przeciwnika.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
12-02-2012 17:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rimas Offline
Member
***

Liczba postów: 99
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #3445
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ale charakterystyką gry przypomina Chorwata. Mimo swojej pozycji jest pracowity, waleczny, dużo biega. A tak swoją drogą, to nie wiem, czy Modrić w Dinamie nie grał na pozycji Eriksena właśnie. Ktoś bardziej zorientowany musiałby się wypowiedzieć... Abstrahując od tego, że Duńczyk jest moich małym marzeniem jeśli chodzi o United...
12-02-2012 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #3446
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Co myślicie o sprowadzeniu Kevina P. Boatenga z Milanu? Wiem że byłoby to bardzo ciężkie i za dużą sumę ale wg mnie gra warta świeczki. Dobrze gra w destrukcji i ciąg na bramkę też ma niezły, do tego warunki fizyczne optymalne do angielskiej ligi + moocny strzał z dystansu czego obecnie brakuje w United.
22-03-2012 23:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #3447
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie ma szans na jego pozyskanie, Milan go nie sprzeda. Zadna ekipa nie sprzedaje podstawowych graczy gdy ma do sprzedania innych graczy z tej samej pozycji.
23-03-2012 08:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #3448
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Dembele :tuptup: FANTASTYCZNY piłkarz, kto wie może właśnie Belga kupi Sir Alex a czytałem ostatnio ploty. Drogi nie będzie, a to facet o niesamowitych umiejętnościach w dodatku potrafiący zagrać na każdej pozycji pomocy i ataku.
27-03-2012 18:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #3449
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
samcro napisał(a):Nie ma szans na jego pozyskanie, Milan go nie sprzeda. Zadna ekipa nie sprzedaje podstawowych graczy gdy ma do sprzedania innych graczy z tej samej pozycji.

Już nie takich graczy sprzedawano do innych klubów, więc wszystko jest możliwe. Może Milan nic nie zgarnie w tym sezonie i poruszony ambicją gracz zechce odejść kto wie. Nawet jeśli Milan chciałby go sprzedać to raczej na pewno SAF nie wyłożył by żądanej kwoty.
Może uda się wyciągnąć Modrica do środka bo jak totki będą tak dalej grać to o Europejskich rozgrywkach mogą zapomnieć.
27-03-2012 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #3450
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
El Polako napisał(a):bo jak totki będą tak dalej grać to o Europejskich rozgrywkach mogą zapomnieć.
Że niby ich wyprzedzi Chelsea i Newcastle?

Gdzie jest Groszek?
27-03-2012 18:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości