Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #3481
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Hamsik znów przedłużył kontrakt więc byłby drooooogi.
25-04-2012 22:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3482
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
To jeżeli już ktoś ma czuć presję to napastnicy. Bo póki co mamy tylko dwie opcje w ataku i tyle.
25-04-2012 22:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #3483
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A Sneijder dzisiaj dwie bramki

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
25-04-2012 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #3484
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Coś z tym Gaitanem może być na rzeczy. Nie zdziwiłbym się gdyby była jakaś transakcja my im Fabio na wypożyczenie + jakaś kasa, a Gaitan do nas. We'll see.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
26-04-2012 18:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #3485
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Hubercik napisał(a):To jeżeli już ktoś ma czuć presję to napastnicy. Bo póki co mamy tylko dwie opcje w ataku i tyle.

Dlatego z chęcią widziałbym transfer Llorente no ale to będzie bardzo trudne i pewnie też drogie.
26-04-2012 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #3486
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Hamsik to przecież kompletnie do nas nie pasuje, lubi grać na wysoko prawie jak Roo. Najgorsze mecze notuje na środkowym pomocniku. Nie rozwiąże problemu środka pola.

Dla mnie najbardziej przereklamowany piłkarz z Napoli, statystyki ma o wiele niż gra.
26-04-2012 19:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #3487
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A ja dawno nie bawiłem się w FMa, to se nadrobie.

Ciekaw jestem czy jak u nas sprawdziłoby się ustawienie 4-2-3-1. Mamy grajków na taką taktykę... no i jakby doszło do dwóch (z czego zdaje sobie sprawę - niemożliwych) transferów w postaci Martineza i Modrica/Hazarda, to wyglądałoby to przednio i nie trzeba by było kupować nowego napadziora. Wtedy można by to ustawiać:

Wyjściowa jedenastka a w nawiasach zmiennicy)

de Gea
Rafael - Rio (Evans) - Vida (Small) - Evra
Carrick - Marinez (Jones)
LAV (Nani) - Modric/Hazard (Clev) - Young (Danny)
Roo (Chicha)


Dla mnie wygląda to super, zwłaszcza że takie ustawienie przy takim zestawieniu nazwisk daje możliwość dużej wymienności pozycji i co najważniejsze - wzmacnia pozycje środka jako formacji, która mogłaby w końcu stanowić większe zagrożenie.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
27-04-2012 16:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #3488
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Daniela skład wcale nie uważam za niemożliwy, chyba Hazarda łatwiej wyciągnąć bo Modrić ponoć coś mówił że nie chce opuszczać londynu. Tym sposobem byśmy załatali wszystkie dziury w składzie. Roo grał chyba ze 2 sezonu temu często jedynego napastnika i fajnie to wyglądało.Obrona też nie wymaga wzmocnień chyba że jakiś tani zmiennik Evry. Martinez i Hazard/Modrić byliby drodzy ale na pewno warci zakupu, Giggs na ławkę i Scholes i środek pomocy jest git.
27-04-2012 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3489
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Shinji Kagawa - dużo się ostatnio o nim pisze. Mam nadzieję, że na pisaniu zostanie... Nie neguję Kagawa to naprawdę dobry zawodnik, jednak jest to gracz, który nie bardzo pasuje do naszej koncepcji. On w BVB gra bardziej cofniętego napastnika, niż ofensywnego pomocnika. Tak w umie to taki wolny elektron, który biega tam gdzie go nogi poniosą. Nie widzę go w naszym składzie. Na skrzydło się nie nadaje, jedyna opcja to taka, że grałby on na pozycji Rooneya, jednak uważam, że nie warto sobie zaprzątać nim głowy. Niech go bierze Chelsea, my sobie zakontraktujemy Modrica.

Co do składu, który podał Daniel, to wszystko fajnie, ale Luka gra przecie cofniętego rozgrywającego, także w tej Twojej grafice jest ustawiony za wysoko Wink

Hazard i Martinez albo Modrić, Martinez i jakiś młody gniewny snajper - takie coś by nas nieźle ustawiło. Jeszcze jest kwestia lewego obrońcy, bo kogoś tam trzeba nabyć, ponoć Baines za 5mln do wzięcia - skoro Fabio idzie na wypożyczenie to chyba się nie ma co zastanawiać, pytanie tylko co później? Evra out, a Fabio walczy z Anglikiem? Przy okazji można wziąć tego młodego z Crystal Palace na prawą obronę, co byśmy się nie musieli męczyć z Chrisem na boku.



Mój Blog: Pod presją czasu
27-04-2012 21:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3490
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Będziemy potrzebować napastnika, tak? Jest taki jeden, który będzie do wzięcia za darmo. Jego ogromne doświadczenie, a także wciąż wysokie umiejętności będą jak znalazł. Pytanie tylko czy zgodzi się pełnić rolę 4 napastnika? W Niemczech pokazał, że wciąż ma wiele do zaoferowania, właśnie wczoraj strzelił 15 bramkę w sezonie. Przy okazji De Gea miałby raźniej Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
29-04-2012 10:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #3491
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No ten ktoś byłby idealny, nie musielibyśmy się martwić o rozwój Welbza i Chichaka. W dodatku dodalibyśmy mu coś do bogatej biografii.
29-04-2012 10:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #3492
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie wiem na ile to prawda, ale ponoć Kagawa w wywiadzie dla jakiejś japońskiej TV powiedział, że od nowego sezonu będzie graczem United :shock:

Dla mnie szok! Nie wiem, może mam alergię na Azjatów po wyczynach Parka, może za dużo ostatnio nakurwiam w FMa, może nie znam się na piłce, ale mi ten gość się kompletnie nie widzi w naszym zespole, nie ten kaliber zawodnika IMO, tyle i ciągle mam nadzieję, że to tylko plotka, albo chłopakowi się przyśniło.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
05-05-2012 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mata Offline
why duck donald
*****

Liczba postów: 2,982
Dołączył: May 2008
Reputacja: 11
Post: #3493
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jest kilku lepszych w Dortmundzie. Poczekajmy Wink

„Winowajcę znali wszyscy, ale każdy spowiadający się odpowiadał, że go nie zna, a na następny dzień z czystym sumieniem przystępował do komunii – bo spowiedź spowiedzią, ale charakter przede wszystkim i kapować nie wolno
05-05-2012 17:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
matys Offline
Reputacja: 1000
*****

Liczba postów: 3,225
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 7
Post: #3494
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Za takie piniondze? Brać i nie zastanawiać się ani minuty.

My mate told me that I just don't understand irony.

Which was ironic because we were at a bus stop at the time.
05-05-2012 17:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #3495
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas napisał(a):Nie wiem na ile to prawda, ale ponoć Kagawa w wywiadzie dla jakiejś japońskiej TV powiedział, że od nowego sezonu będzie graczem United :shock:

Dla mnie szok! Nie wiem, może mam alergię na Azjatów po wyczynach Parka, może za dużo ostatnio nakurwiam w FMa, może nie znam się na piłce, ale mi ten gość się kompletnie nie widzi w naszym zespole, nie ten kaliber zawodnika IMO, tyle i ciągle mam nadzieję, że to tylko plotka, albo chłopakowi się przyśniło.

Ponoć to był fake i już ta plotka została zdementowana. Wiadomość tę miał podać ten człowiek: https://twitter.com/#!/Ryo_Takshi

P.S. Kagawę chętnie widziałbym u nas, zwłaszcza za takie pieniądze( 7 mln funtów), jednak pod warunkiem, że latem kupimy także Hazarda.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
05-05-2012 17:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości