Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #3661
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cepilek napisał(a):Możesz rozwinąć myśl? Jakimi?

Utalentowanymi i swobodnymi technicznie?

Grającymi głównie pod siebie, popisującymi się sztuczkami młodymi brazylijczykami. Nic tylko ciąg do przodu. Nam na tę chwilę jest potrzebny dobry rozgrywający bądź gość z petarą w nodze, świetnym strzałem z dystansu, silny fizycznie... taki pracuś. Lucas idzie gra tylko do przodu. Młode brazylijsie gwiazdeczki po prostu mi nie pasują tym bardziej że są szalenie drodzy.
13-07-2012 17:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #3662
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kagawie też idzie gra tylko do przodu, piłkarz na tej pozycji nie musi umieć grać w defensywie, zresztą na pewno wiele razy go oglądałeś skoro wiesz że gra pod siebie. To nie byłby transfer na teraz ale na przyszłość, nie wyklucza on transferu środkowego pomocnika. Często się narzeka że Fergie nie kupuje tych najbardziej znanych talentów, tym bardziej że już raz mu to wyszło. Teraz widać chce takiego piłkarza kupić

Lepiej sobie zaklepać piłkarza który może być jednym z najlepszych niż potem żałować że gra gdzieś tam u naszych rywali.

Nie każdy Brazylijczyk to Anderson, nie każdy ma nadwagę, nie każdy się łamie, nie każdy po 6 latach spędzonych w Anglii nie umie angielskiego...
13-07-2012 17:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
BeBaD Offline
Member
***

Liczba postów: 191
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #3663
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Dlatego napisałem że na tę chwilę nie jest nam potrzebny kolejny ofensywnie grający grajek.

Cepilek napisał(a):Lepiej sobie zaklepać piłkarza który może być jednym z najlepszych niż potem żałować że gra gdzieś tam u naszych rywali.

Po co zaklepywać ? Do Kaki też mieliśmy prawo pierwokupu i do nas nie poszedł.
13-07-2012 17:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #3664
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ale za parę lat gdy taki Lucas będzie już dojrzałym piłkarzem może już być. Chociaż w to miejsce za parę Deahil też by się nadał.

Jak czytam te newsy o zainteresowaniu Lucasem to przychodzi mi na myśl że Fergie chce żeby Roo na stałe grał najbardziej wysuniętego napastnika? Szkoda Welbza ale i ten się pewnie wiele nagra, na skrzydle i w napadzie.
13-07-2012 17:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #3665
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A może rzeczywiście SAF chce wydać te 40 mln, które były przeznaczone na Hazarda na innego młodego, świetnie wyszkolonego piłkarza, który stylem gry przypomina młodego Ronaldo :?: Przecież Fergie równocześnie pilotował transfery Kagawy i Belga, więc obaj mieli do nas trafić jednocześnie. Może naprawdę Szkot się "napalił" na niego :?:

Na razie mamy mało konkretów, prócz wypowiedzi wiceprezesa Sao Paulo o ofercie złożonej przez nas i Real. Nasza miała wynieść 33 miliony euro.

Ogólnie bardzo zdziwiłbym się, jeśli rzeczywiście Moura trafiłby do nas. Ferguson bardzo by mnie tym posunięciem zaskoczył. Już bardziej chce mi się wierzyć w te dzisiejsze doniesienia holenderskiego portalu, który napisał, że Ajax chce ściągnąć Adama Mahera, który ma zastąpić Christiana Eriksena, który niby prowadzi z nami negocjacje. Holendrzy mieliby dostać za niego ok. 22 miliony euro.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
13-07-2012 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3666
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
http://mufc.pl/aktualnosci/17740/ferguso...a-hazarda/

Mam mieszane odczucia co do tego wywiadu. Skoro 36 mln na Hazarda było za dużo to nie dziwne, że walka o Modrica skończyła się już daaaaaaawno temu. Ja rozumiem to, że Fergie nie chce płacić za gracza dużo i lepiej mieć 2 dobrych graczy na jedną pozycję niż jednego świetnego wartego dwóch tych dobrych.

Tylko później przychodzi do meczu kiedy nasi dwaj dobrzy zawodnicy nie dają rady defensorom przeciwnika a jeden gracz warty tych dwóch rozjeżdża naszą defensywę. To nie jest sytuacja taka jak 8,9 lat temu kiedy Ronaldo był do wyjęcia za 17 mln. Hazard raz, że grał w bardziej newralgicznej strefie na boisku, dwa, że już się zdążył pokazać i w rodzimej lidze, trzy, że był starszy a jego transfer jest przeprowadzany właśnie 8,9 lat później. Co jak co, ale odpuszczenie tego gracza to straszny błąd, a mówienie, że Chelsea przepłaciła jest zgrywaniem naiwniaka, że Edenowi w Chelsea nie wyjdzie. A każdy dobrze wie, że mu wyjdzie i nawet ta śmieszna kwota 6 mln dla agenta do której mam jedyne ale przy tym transferze nie jest czymś na co nie można sobie pozwolić, skoro tyle można było dać za Bebe.

Z resztą... wyrażanie zainteresowania van Persiem, który nam jest potrzebny tak jak Kuszczak na bramkę czy Mourą tylko pokazuje, że coś tu nie gra. Zwłaszcza jeżeli chodzi o transfer tego Moury za którego trzeba zapłacić podobną cenę.
22-07-2012 13:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #3667
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie masz mieszanych uczuć tylko ostro jedziesz po tej wypowiedzi.

Każdy dobrze wie, że Edenowi w Chelsea wyjdzie? Jasnowidz jakiś czy co? Może, ale nie musi. Nie tacy zawodnicy nie sprawdzali się w Premier League.

van Persie ma udowodnioną wartość w Premier League. Gdy gra robi to bardzo dobrze. Nie ma co go porównywać z młodym Belgiem. A Moura to jak na razie przypuszczenia prasy tylko.

Taka wypowiedź jest bardzo w stylu Fergusona. On nie chce i w sumie nawet nie bardzo może ścigać się w tym donikąd idącym szaleństwie. Rynek transferowy jest zepsuty. Zepsuły go głównie dwa kluby. Real i City. Chelsea też się do tego przyczyniła i teraz się przyczynia tym transferem Hazarda. PSG też dołącza do tego trendu. Wszędzie tam gdzie jest właściwie nieograniczony budżet tam mamy swego rodzaju inflację cen graczy. Pytanie czy dołączyć do tego szaleństwa czy szukać innej drogi? Ferguson ma swoją wizję i szuka innej drogi. Nie może także szastać pieniędzmi na prawo i lewo z powodu zadłużenia klubu.
22-07-2012 14:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #3668
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mnie także się nie podoba ta wypowiedź SAF-a. Wygląda ona tak, jakby po prostu zazdrościł i był wnerwiony, że Eden wybrał Chelsea i teraz wbija szpile w niego. Sam przecież dawał za Hazarda tyle samo, co Chelsea, tylko nie zdecydował się zapłacić tych 6 milionów prowizji dla agenta, a tak to zarówno Chelsea, Man City, jak i my dawaliśmy te 32 mln funtów, co potwierdził prezydent Lille.

Tak jedzie po Hazardzie, że niby przereklamowany i nie jest wart takich pieniędzy, a sam teraz daje 27 milionów funtów, a w najbliższych dniach zaoferuje 32 miliony funtów za w ogóle nie sprawdzonego w Europie i tak naprawdę mało znanego Lucasa Mourę.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
22-07-2012 15:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #3669
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Pieprzenie, większość osób które płaczą za Hazardem pewnie oglądała go górę parę razy. Kagawa nie jest piłkarzem gorszym ani o mniejszym potencjale od Edena bo niby na podstawie czego to oceniacie? Obaj są świetnymi piłkarzami, którzy dawali bardzo wiele swoim klubom.

W tym newsie są dwa o wieeele ciekawsze akapity, niestety do nich nikt się nie odniósł:

Cytat:- Mamy świetny skauting - przyznał Szkot. - Czasami zwracamy uwagę innych klubów. W momencie, w którym agent wiedział, że skontaktowaliśmy się z Powellem, wiele innych drużyn zaczęło składać oferty. Tyle tylko, że transfer mieliśmy już załatwiony.

- Gdy tylko okazuje się, że interesujemy się jakimś zawodnikiem, to automatycznie powoduje aktywność innych klubów. Jednak przez lata sobie z tym radziliśmy. Dobrze kupowaliśmy. Oczywiście raz czy dwa zdarzały się nietrafione transfery, ale z tym także sobie radzimy. Wielką różnicę zrobiło uruchomienie akademii 10 lat temu, wtedy musieliśmy nieco zmienić naszą politykę skautingu za granicą, który jest teraz aktywniejszy. Obserwujemy takie kraje jak Brazylia czy Meksyk i w ogóle Amerykę Południową, ale również Francję. Mamy swoich obserwatorów w całej Europie.

Cytat:Tak jedzie po Hazardzie, że niby przereklamowany i nie jest wart takich pieniędzy, a sam teraz daje 27 milionów funtów, a w najbliższych dniach zaoferuje 32 miliony funtów za w ogóle nie sprawdzonego w Europie i tak naprawdę mało znanego Lucasa Mourę.

Gdzie jest napisane że jest przereklamowany? Zresztą to klub obserwuje zawodników dłużej i lepiej niż każdy z tu obecnych. To klub najlepiej wie czego potrzebuje i akurat tu powinno się mieć duże zaufanie.
22-07-2012 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3670
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jaroldz napisał(a):Sam przecież dawał za Hazarda tyle samo, co Chelsea, tylko nie zdecydował się zapłacić tych 6 milionów prowizji dla agenta, a tak to zarówno Chelsea, Man City, jak i my dawaliśmy te 32 mln funtów, co potwierdził prezydent Lille.
Dla mnie odniesieniem jest komentarz Fergusona:
Cytat:Ustaliliśmy wartość Hazarda, która była dużo niższa od tego, co faktycznie chciał jego klub.

Byłem zwolennikiem sprowadzenia Belga na Old Trafford. Jednak kwota za jaką trafił do The Blues jest mocno przesadzona. Płacić 34 mln za zawodnik, który powiedzmy szczerze, jeszcze nic wielkiego nie osiągnął? Do wyjęcia jest Modrić, za którego trzeba płacić w okolicy 40 mln - a to jest jednak zawodnik ze światowego topu, który zapracował sobie na taką cenę. Do tego dochodzi wspomniane 6 mln dla agentów, a także tygodniówka na poziomie 130/per week. Z jakiej paki taka tygodniówka? Ja naprawdę rozumiem, że Eden to ogromny talent, że zbierał bardzo pochlebne recenzje w lidze francuskiej, jednak to zdecydowanie zbyt mało by domagać się takich pieniędzy.
Fakt, że City nie zgodziło się na tą transakcje o czymś świadczy. Romek wygrał LM to mu znów w głowie zawirowało to go ilość zielonych papierków wydanych na zawodnika gówno interesowała.

Hubercik napisał(a):Skoro 36 mln na Hazarda było za dużo to nie dziwne, że walka o Modrica skończyła się już daaaaaaawno temu.
Skąd pewność, że w ogóle rozpoczęliśmy walkę o Chorwata?



Mój Blog: Pod presją czasu
22-07-2012 23:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #3671
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Tak jedzie po Hazardzie, że niby przereklamowany i nie jest wart takich pieniędzy, a sam teraz daje 27 milionów funtów, a w najbliższych dniach zaoferuje 32 miliony funtów za w ogóle nie sprawdzonego w Europie i tak naprawdę mało znanego Lucasa Mourę.
To jest zabawne, że w wywiadzie do którego się odnosisz, Fergie mówi, że wcale nie dawał za Hazarda takiej kasy jak media podawały, a Ty wierzysz na słowo tym samym źródłom, które teraz donoszą o rzekomej gigantycznej ofercie za Lucasa.

Nie rozumiem co jest złego w tym, że nie godzimy się płacić agentowi zawodnika, który jeszcze nic nie osiągnął, 6 mln funtów, a samemu grajkowi 170 k na tydzień? To my zwariowaliśmy czy ci co godzą się na takie żądania?

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
23-07-2012 04:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3672
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Wszystko zweryfikuje boisko.

Niechciałbym jednak, żeby następną wypowiedzią Fergusona o Hazardzie było to, że zrobił błąd, że nie dał za niego takiej kasy jakiej chciało Lille lub, że to najlepszy piłkarz jakiego widział w Premier League od czasów Ronaldo lub tego typu tekstów.

Owszem cena jest bardzo duża, ale przy cenie ze Bebe to płacenie agentowi takiej kasy nie powinno być niczym trudnym, tygodniówka owszem jest duża, ale to świadczy o tym, że gość jest pewny siebie, swoich umiejętności i wie jak je sprzedać, ogromnie się zdziwię, jeżeli okaże się nie wypałem.

Pewnosci nie mam, ale zainteresowanie Modricem z naszej strony na pewno było.
23-07-2012 11:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3673
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:“It’s not correct, we haven’t reached an agreement for the player. We’ve shown an interest but until such time a we get a deal agreed we can’t say he’s our player.
We’ve signed two players in the summer: Kagawa and Powell, we think they both have fantastic potential.
At this moment we’re looking at other options in terms of bringing other players in. We’re not lying on our backsides doing nothing. We’re trying hard to bring other players to the club.”

Wypowiedź Fergusona z dzisiejszej konferencji prasowej. Teraz już mamy 100% pewności, że Mourą jest coś na rzeczy. Widać, że SAF znów chce mieć w zespole talent pokroju Ronaldo. Walczył o Hazarda, jednak zbyt wygórowane warunki Belga jak i jego zespołu, spowodowały, iż Eden ostatecznie trafił do Chelsea. Nie wyszło z nim, więc Szkot przerzucił swoje zainteresowanie na młodego Brazylijczyka.
Moura to "attacking midfielder", co dla mnie oznacza jedno - chcemy zacząć grać jak niemal cała Europa, czyli 4-2-3-1, co mnie osobiście niezmiernie cieszy. Wprawdzie ostatnimi czasy graliśmy coś zbliżonego do tego, z cofniętym Rooney'em, jednak Wayne choć dobrze sobie radzący nigdy nie da zespołowi tyle co taki Ozil, Silva, Kagawa czy inny Hazard.

E:
Hubercik napisał(a):Pewnosci nie mam, ale zainteresowanie Modricem z naszej strony na pewno było.
Dziwne by było, gdyby taki zespół, w takiej sytuacji wykazał kompletny brak zainteresowania. Jednak w dalszym ciągu nie mamy jasnego potwierdzenia, że w ogóle rozpoczęliśmy starania o Chorwata.

Hubercik napisał(a):Owszem cena jest bardzo duża, ale przy cenie ze Bebe to płacenie agentowi takiej kasy nie powinno być niczym trudnym, tygodniówka owszem jest duża, ale to świadczy o tym, że gość jest pewny siebie, swoich umiejętności i wie jak je sprzedać, ogromnie się zdziwię, jeżeli okaże się niewypałem.
Porównanie Berbatov i Hazarda jest dla mnie nie na miejscu. Bułgar przed transferem do nas miał wyrobioną markę, sprawdził się w najlepszej lidze, niejednokrotnie karcąc największe tuzy tej ligi. Dla mnie oczekiwanie takiej tygodniówki jakiej zarządzał Hazard w tym wieku i przy braku konkretnych osiągnięć, to nie jest pewność siebie, tylko zwykłe chciejstwo kasy.



Mój Blog: Pod presją czasu
23-07-2012 11:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3674
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Patryk, miałem na myśli Bebe który gra z numerem 33 i za którego transfer daliśmy tyle ile mielibyśmy dać temu agentowi ;]
23-07-2012 11:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3675
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A to klops mea culpa.



Mój Blog: Pod presją czasu
23-07-2012 11:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości