Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Rafcio Offline
Member
***

Liczba postów: 187
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #284
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 napisał(a):Ronaldo to niewiadoma? Ciekawe...
Zostanie/niezostanie - niewiadoma

michal85 napisał(a):W ogóle śmieszą mnie te ciągłe gadki o niewiadomych. Każdy wychowanek będzie niewiadomą, każdy sprowadzony gracz z innego klubu niż europejski gigant będzie niewiadomą. Nie dajmy się zwariować.

No pewnie, że tak. Tylko świetny zawodnik z wspaniałego europejskiego klubu daje gwarancję sukcesu. Każdy inny w zespole naszego pokroju jest niewiadoma. Kupiony za grube pieniądze Huuntelar czy Berbatov daja gwarancję sukcesu. Może nie od pierwszego spotkania, może dopiero od stycznia ale wyłączając nieszczęśliwe wypadki zapewnia nam występy na odpowiednim poziomie. Czy to samo możesz powiedzieć o Manucho lub Campbelu? Nie zapominaj, że w ten sezon wejdizemy jako faworyci na wszystkich frontach. Musimy mieć pewnych zawodników na każdej pozycji. A nie niesprawdzonego w żadnym porządnym klubie wychowanka. To już nie te lata co kiedyś

michal85 napisał(a):Skrzydła nie są mega mocne. Wypada Ronaldo i nagle mamy Parka i Naniego. Dwóch solidnych graczy i tyle.
Chyba wyraźnie napisałem, że jak Ronaldo odejdzie to skrzydła wymagać będą wzmocnienia. Jak zostanie to wskaż mi mocniejsze w Europie.
Jeżeli mówiąc "wypada Ronaldo" masz na myśli jego kontuzję, to sprawa wygląda nieco inaczej. Ale tylko nieco. Park i Nani z pewnością na grę w pierwszej jedenastce zasługują. Pierwszy w ostatnim sezonie pokazywał naprawde przyzwoity futbol. Drugi powinien poczynic postępy i zacząć przynosic porzytek dla zespołu. Giggs końcówke sezonu miał świetną. Jasno pokazał, że gdy jest najbarzdiej potrzebny to można na niego stawiać. Fletchera równiez przedwcześnie bym nie skreślał. Przez dobre pół sezonu był kontuzjowany i tylko dlatego grał tak mało w ostatnim sezonie. Gdyby tylko był zdrowy byłby ważnym ogniwem zespołu.
Tu już 4 zawodników zasługujących na grę. Bez Ronaldo.

ed.

btw. Kogo byś wogóle chiał sprowadzić na to skrzydło? Ewentualny cel transferowy musiałby być wyraźnie lepszy i od Parka i od Naniego. Gwiazda ligi. Ribery? Augero? Robinho? Za drogo i cięzko do wyjęcia. Downing? Quaresma? Za drogo i czy aby na pewno lepsi? Znowu 50 mln w okienku wydamy? Naprawde nie wydaje mi się aby miał miejsce jakiś transfer poza napastnikiem. (nazwiska podane przykłądowe, mozna tam śmiało jeszcze paru dopisać)

Pieprzony kłamca
Leń
Idiota
14-07-2008 08:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Rafcio - 14-07-2008 08:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości