Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #285
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Zostanie/niezostanie - niewiadoma
Ma kontrakt, Fergie widzi go w zespole - zostaje. Ja nie mam większych wątpliwości.

Cytat:upiony za grube pieniądze Huuntelar czy Berbatov daja gwarancję sukcesu.
Nawet wydanie wielkiej kasy na zawodnika światowego kalibru nie daje ŻADNEJ gwarancji. Wystarczy popatrzeć na Szewę, czy trochę bliżej - Verona.

Tak czy inaczej, mamy obecnie trzech napastników klasy światowej. Do tego dochodzi Saha oraz Campbell i Manucho, a może i Welbeck. Ja się pytam - po kiego nam jest akademia, po kiego kupujemy takich zawodników jak Manucho, jak później boimy się takich zawodników stawiać w roli czwartego/piątego napastnika.

Cytat:Chyba wyraźnie napisałem, że jak Ronaldo odejdzie to skrzydła wymagać będą wzmocnienia. Jak zostanie to wskaż mi mocniejsze w Europie.
A ja pisałem nie o sprzedaży ROna, a o jego kontuzji.

Cytat:Park i Nani z pewnością na grę w pierwszej jedenastce zasługują.
Tak samo jak Campbell, Welbeck, czy Brandy zasługują na szansę.
Park i Nani to dobrzy zawodnicy, ale mam poważne wątpliwości, czy prezentują klasę na miarę podstawowego zawodnika pierwszej "11" United. Obaj jak dla mnie są świetnymi zmiennikami, zawodnikami, którzy od czas do czasu mogliby zastąpić tych podstawowych, ale nic więcej. Przynajmniej póki co(liczę bowiem, że Nani się rozwinie). W ogóle lewe skrzydło jest IMO naszą najsłabszą stroną. Nic bardziej nie irytowało mnie w poprzednim sezonie niż gra Ryana. Nie jestem jego przeciwnikiem, mam nawet koszulkę z jego nazwiskiem, ale trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - Giggs na skrzydle jest już co najwyżej graczem przeciętnym, jedynie chwilami przypominającym sobie lata świetności.

Cytat:Giggs końcówke sezonu miał świetną.
Dwa dobre mecze to nie tak wiele. Na pewno nie tak wiele jak na gracza, który ma aspirację do gry w wyjściowej "11" najlepszego zespołu na Starym Kontynencie.

Cytat:Fletchera równiez przedwcześnie bym nie skreślał. Przez dobre pół sezonu był kontuzjowany i tylko dlatego grał tak mało w ostatnim sezonie. Gdyby tylko był zdrowy byłby ważnym ogniwem zespołu.
Fletcher to świetne uzupełnienie środka pomocy, ale żaden z niego skrzydłowy!

Kogo bym chciał? Idealnym kandydatem jak dla mnie byłby Young.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
14-07-2008 10:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 14-07-2008 10:40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości