Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
mally Offline
Member
***

Liczba postów: 119
Dołączył: Mar 2008
Reputacja: 0
Post: #289
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 napisał(a):W ataku wygląda to natomiast dużo lepiej - Tevez, Rooney, Saha, Ronaldo, Campbell, Manucho.
Myślę, że Campbell przy kontuzji Teveza, Rooneya i Saszki jest w stanie ich godnie zastąpić. Ty też tak myślisz?
michal85 napisał(a):Giggs
Początek poprzedniego sezonu miał niezły, w miarę upływu czasu było lepiej. No i pisanie, że Giggs jest wiadomą też jest trochę na wyrost. Pamiętasz ile Giggs już młodości przeżył? Smile
michal85 napisał(a):Ja się pytam - po kiego nam jest akademia, po kiego kupujemy takich zawodników jak Manucho, jak później boimy się takich zawodników stawiać w roli czwartego/piątego napastnika.
Po tego, że Ronaldo mimo wszystko jest bardziej skrzydłowym niż napastnikiem. Poza tym jak w LM znowu będziemy grali, jak to nazwali dziennikarze 'wyrafinowanie' to przyda nam się ktoś to na szpicy będzie grał jak Ruud. Wink
michal85 napisał(a):Tak samo jak Campbell, Welbeck, czy Brandy zasługują na szansę.
No, ale kiedy im tą szansę dać?
michal85 napisał(a):Kogo bym chciał? Idealnym kandydatem jak dla mnie byłby Young.
No niby wszystko co powinien mieć ma, ale jak już mucha napisał cena wysoka pewnie by była. No i moim zdaniem nie będzie to gracz światowej klasy. Po prostu. Wink

IMO pisanie o lewym skrzydle, jako o najsłabszym jest trochę głupie. I tak grając z Ronaldo można posuwać go po tych skrzydłach w którą stronę się chcę. Jak mamy problem z lewym, to wystawiamy tam Ronaldo na prawe przesuwając Naniego. I na odwrót. Smile
14-07-2008 11:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - mally - 14-07-2008 11:12

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości