Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #291
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Po tego, że Ronaldo mimo wszystko jest bardziej skrzydłowym niż napastnikiem. Poza tym jak w LM znowu będziemy grali, jak to nazwali dziennikarze 'wyrafinowanie' to przyda nam się ktoś to na szpicy będzie grał jak Ruud.
I tam jest właśnie miejsca dla Ronaldo, którego Fergie raczej niezbyt chętnie wystawia na skrzydle w tych 'taktycznych' meczach.

Cytat:Myślę, że Campbell przy kontuzji Teveza, Rooneya i Saszki jest w stanie ich godnie zastąpić. Ty też tak myślisz?
Ja chciałbym się o tym przekonać Smile Jeśli jednak nie dostanie szansy nawet jako ten 4-ty napastnik, to nigdy się nie dowiemy.

Cytat:IMO pisanie o lewym skrzydle, jako o najsłabszym jest trochę głupie. I tak grając z Ronaldo można posuwać go po tych skrzydłach w którą stronę się chcę. Jak mamy problem z lewym, to wystawiamy tam Ronaldo na prawe przesuwając Naniego. I na odwrót.
Przecież mówię o nominalnym ustawieniu. Giggs był moim zdaniem naszym najgorszym zawodnikiem w tamtym sezonie. Moim zdaniem w napadzie mamy kilku zawodników, którzy śmiało mogliby grać mecz w mecz w podstawowym składzie, na skrzydle widzę tylko jednego tak wartościowego zawodnika.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
14-07-2008 11:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 14-07-2008 11:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości