Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #294
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
1?

Tevez, Rooney + Ronadlo i nawet Saha. Na 1 mi to nie wygląda.

Cytat:Weź sie Michał zdecyduj czy uważasz Ronaldo za skrzydłowego czy napastnika.
To piłkarz nie może być już przypisany do dwóch pozycji? Osobiście widzę go jako pierwszego naszego skrzydłowego oraz trzeciego napastnika.

I nie ja go tam ustawiam, tylko Fergie. Ronaldo w co trudniejszych meczach gra w większości przypadków w ataku - to fakt.

Cytat:No, ale Ronaldo na szpicy ssie maksymalnie.
Polemizowałbym.

Cytat:A jak już dostanie szansę to będzie "musi dostać jeszcze raz szansę, bo te x minut/meczy to mimo wszystko za mało".
Wróżka ? Smile

Cytat:Pewnie, że daja jakąśtam gwarancję. Im lepszy zawodnik tym większą daje gwarancję. Im lepszy zawodnik tym drożej kosztuje. => Im droższy zawodnik tym większą daje gwarancję
To jakaś bzdura. Co najwyżej występuje większe PRAWDOPODOBIEŃSTWO, że transfer wypali, bo na kiepskiego gracza raczej nie wydaje się dużej kasy. Gwarancji jednak nie ma żadnej. Idąc jednak Twoim tokiem rozumowania, to w naszym składzie w ogóle nie powinno być miejsca dla wychowanków.

Cytat:No i pogrzebałby szanse na liczne występy Naniego.
Transfer Younga jest nierealny póki, więc to tylko nasze gdybanie, ale niby czemu jego transfer pozbawiłby szans Naniego na występy? W najgorszym wypadku Portugalczyk byłby trzecim skrzydłowym.

To chyba tyle z mojej strony w temacie "skrzydłowy vs napastnik". Pzdr

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
14-07-2008 13:19
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 14-07-2008 13:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości