Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #300
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Schodzenie ze skrzydła. Moim zdaniem to jego główna broń. Tam ma miejsce, stamtąd może podryblować. Jest tak, czy nie jest?
Cytat:Dośrodkowania
To granie w napadzie oznacza, że nie można schodzić do skrzydeł? To radzę poobserwować w akcji klasycznego środkowego napastnika w osobie Adebayora.

A crossy nie są mocną stroną Ronaldo. W tym to nawet tak krytykowany przeze mnie Giggs jest lepszy.
Cytat:Ile razy było tak, że Ronaldo wyprowadzał szybka kontrę po skrzydle i musiał spowolnic akcję bo po prostu nie było komu podać?
Nie mam pojęcia. Ja oglądałem United w akcji tydzień w tydzień i jakoś tego nie zauważyłem. No może poza kilkoma przypadkami w LM.

Cytat:No właśnie. Dalej nie rozumiem po co miec opcję awaryjna w ataku w postaci Ronaldo i uboższe skrzydła z (gdybanie) Youngiem niż mocniejszy atak z Berbatovem zamiast Ronaldo i skrzydła z Ronaldo zamiast Younga.
Jakie uboższe skrzydła ? :| Ronaldo jest w pierwszej opcji skrzydłowym, a tyle w razie "w" napastnikiem. Czyli wszystko zostaje tak jak jest obecnie. Natomiast na skrzydle prócz Rona nie mamy żadnego zawodnika gwarantującego dobrą grę. Niektórzy mówią, że Campbell i Manucho to niewiadoma. Nani to też niewiadoma. Raz zagra nieźle, innym razem zupełne dno. Fletcher na skrzydle częściej prezentuje to drugie. A Park jest "tylko" solidny. A w ataku mamy dwóch światowej klasy napastników, a nawet trzech (jesli Loui jest zdrowy), plus opcjonalnie Ronaldo, a na dodatek zawodników, którzy kiedyś szansę powinni dostać.

Oczywiście zakładam, że będziemy grali coś na wzór 442, a nie 433 (którego jestem zwolennikiem), bo wtedy faktycznie skrzydłowy byłby zbędny.

Ty masz swoje zdanie, ja mam swoje.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
14-07-2008 16:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Re: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 14-07-2008 16:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości