Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #3742
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mówcie co chcecie, ale ja bym tam serio chciał Fellainiego... tym bardziej, że jak na razie odmawia podpisania nowego kontraktu, więc jest na wylocie i Everton zasiądzie do rozmów. Koleś jak na takiego dryblasa jest bardzo dynamiczny chociaż szybkością nie grzeszy, ale gra twardo, rozpycha się i strzela gole z trudnych pozycji, ma niezłe pierdolnięcie w nodze, a w grze głową nie ma sobie równych, co można by też wykorzystać, żeby podciągnąć naszą obronę przy stałych fragmentach gry. Od początku sezonu mam oko na tego gościa i o dziwo radzi sobie nawet w grze kombinacyjnej na niewielkiej przestrzeni. Można go nawet próbować wydrzeć w styczniu, skoro nie grał w LM. Poza tym chyba nikt może poza Ars-analem nie ma prawdziwego zapotrzebowania na takiego wymiatacza, więc nie trzeba o gościa rywalizować. Miałem wcześniej wątpliwości czy do 4-2-3-1 by się nadawał, ale wychodzi na to, że sami nie wiemy co gramy i jakim ustawienie zastosować, więc temat jak dla mnie nijako wraca...

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
06-12-2012 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Silvan - 06-12-2012 15:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości