Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3766
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Hubercik napisał(a):Co do Jonesa to on grał w Blackburn jako środkowy obrońca i jeżeli ma grać gdzieś indziej to nadal na środku tyle, że nie na obronie a np jako defensywny pomocnik. Prawym obrońcą to on raczej nie jest.
I co z tego, że w Blackburn grał jako środkowy obrońca?
W United najlepsze spotkania Phil rozgrywał na pozycji prawego obrońcy. Jako stoper, poza jednym spotkaniem w tym sezonie prezentował się co najwyżej przeciętnie. Zrozum to w końcu.

Hubercik napisał(a):Ja nie widzę Smallinga na prawej obronie chociaż dość często tam gra.
Kiedy ostatnio Chris zagrał jako prawy obrońca? Dawno temu i to tylko dlatego, że nie było żadnej innej alternatywy.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-12-2012 23:09 przez Foster.)
18-12-2012 23:09
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #3767
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(18-12-2012 20:10)Undermine napisał(a):  Jones to na pewno nie jest defensywny pomocnik. Prawy obrońca też nie - mimo, że dobrze tam wypadł w meczu z Sunderlandem.

No i jeszcze przydałby się w United jakiś lewy obrońca żeby konkurować z Evrą. Bo Fabio który nawet w QPR nie gra to chyba nie alternatywa.

Trzy kłamstwa w jednym poście. Na pewno nie środkowy pomocnik i na pewno nie prawy obrońca? Jako prawy obrońca grał najlepsze mecze w United. Jako pomocnik grywa dość często - Szkot naprawdę nie jest aż tak stary, żeby nie widzieć, że widocznie na treningach wykazuje wyraźne inklinacje do gry w środku pomocy. Skąd my to możemy wiedzieć, że nie tak jest?

Buttnera nie ma w klubie? Pokaż mi lewego obrońcę zaliczającego lepszy debiut niż ten koleś w naszych barwach. Evra jak przychodził był jak dziecko we mgle. Dajmy mu, na Boga, trochę czasu - i się może okazać, że jest bardzo dobry. Ja nie oceniam zawodnika po pięciu meczach.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
18-12-2012 23:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #3768
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Skąd pewność, że Jones grał w Rovers regularnie jako CB? Ja go pamiętam grającego na tej pozycji z nami oraz dla Anglii u21, ale z tego co mi wiadomo w Rovers zagrał najwięcej razy właśnie na DMie.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
19-12-2012 00:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomek91 Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,434
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 2
Post: #3769
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster napisał(a):Kiedy ostatnio Chris zagrał jako prawy obrońca? Dawno temu i to tylko dlatego, że nie było żadnej innej alternatywy.
Z Reading?
19-12-2012 09:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3770
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Albo 2 mecz z Bragą. No to wychodzi na to, że Jones nie ma własnej pozycji ;]
19-12-2012 11:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
misza Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 5
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 0
Post: #3771
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Długo byłem zdania, że prawa obrona jest pozycją, na którą najbardziej potrzebujemy wzmocnienia, bo moim odczuciu, ani Jones, ani Smalling, nigdy nie będą nowoczesnymi prawymi obrońcami. Pisząc 'nowoczesnymi' mam na myśli tych, którzy potrafią się podłączyć pod akcję ofensywną (genialnie robi to Rafael) i robią to praktycznie w każej akcji, dzięki czemu drużyna buduje przewagę na skrzydle. Obu Anglikom wychodzi to mocno średnio. Jednak po głębszym przemyśleniu, doszedłem do wniosku, iż bardzo dobrze się stało, że Jones (bo to raczej on przymierzany na prawą stronę) prezentuje inny styl od Brazylijczyka. Dzięki temu Ferguson może przygotować taktykę pod daną drużynę (np. w takim meczu z Barceloną lepiej wystawić Anglika, a np. w starciu z Chelsea bardziej wartościowy będzie Rafael). IMO, jeżeli kontujze nie będą problemem, prawą obronę mamy na lata.

Przewinął się też temat lewej strony defensywy. Nie jest bowiem tajemnicą, że Evra jest aż nadmiernie eksplatowany, co odbijało się na jego formie. Jako dubler został ściągnięty Buttner, który, jak na razie (poza debiutem) zawodzi. Ja jednak myślę, że Holender nie jest ani aż tak dobry, jak to pokazał w występie przeciewko Wigan, ani aż tak słaby jak zagrał np. przeciwko Chelsea w Carling Cup. Myślę, że, po prostu, potrzebuje kilku spotkań, aby się w to wszystko wrkręcić. Fajerwerków się jednak nie spodziewam. Ot, solidny dubler, jakich u nas w zespole było wiele.

Ciekawi mnie natomiast sprawa skrzydłowych. Zimą bądź po sezonie opuści nas Nani i zostaniemy z duetem Young/Valencia, a i w rezerwach próżno kogoś szukać (znacznie lepiej wygląda to na innych pozycjach), więc tu transfer wydaje się być niezbędny. W ostatnim czasie sporo mówiło się o pozyskaniu Walcotta. Transfer niby wydaje się mało prawdopodobny, ale z RvP było podobnie. Niektóre media wspominały jeszcze o Sterlingu, który nie chce przedłużyć kontraktu ze Scouserami.
19-12-2012 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #3772
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie od dziś wiadomo że potrzeba ludzi do środka pomocy i obrony.
http://manunitedonly.com/shakhtar-donets...bound/5786 Ten typ byłby idealny.
19-12-2012 14:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3773
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:I'd leave London only for Manchester United, the club of my dreams, where there is no number 10.
For Mr Ferguson I'd also stay silent on the bench and I would work hard.
Adel Taarabt

Bierzemy? Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
25-12-2012 11:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #3774
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Dla mnie to typ o większym ego niż umiejętnościach
25-12-2012 11:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jaroldz Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,903
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 10
Post: #3775
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ta wypowiedź to ponoć fake. Jego agent natomiast wg mediów rozmawia o transferze z działaczami Milanu.

Ogólnie, to ten Taarabt mnie jakoś nie przekonuje. Niby ma bajeczną technikę, zmysł do gry kombinacyjnej, a na boisku praktycznie nie potrafi z tego zrobić użytku. W tym względzie jest jeszcze gorszy od Naniego.

Manchester United champions of England for the 19th time!

"We'll keep the red flag flying high, couse Man United will never die"
25-12-2012 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #3776
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jaroldz napisał(a):jest jeszcze gorszy od Naniego.

Piszesz jakby Nani był chujowy a technikę ma najlepszą ze skrzydłowych
25-12-2012 23:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mat.ka Offline
oj.cieć
****

Liczba postów: 324
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 5
Post: #3777
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(25-12-2012 23:40)samcro napisał(a):  
Jaroldz napisał(a):jest jeszcze gorszy od Naniego.

Piszesz jakby Nani był chujowy a technikę ma najlepszą ze skrzydłowych

Owszem, ale "na boisku praktycznie nie potrafi z tego zrobić użytku". Się zgadza jak na moje oko. Co nie zmienia faktu, że Taarabt to nie jest dobra opcja. Źle wyglądał w FMie, nic z niego nie będzie ;P

to nie może tak być
ja sobie sam wybiorę wroga
25-12-2012 23:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3778
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ostatnio w prasie na nowo zaczęto się rozpisywać na temat odejścia Sneijdera z Interu, które wydaje się nieuniknione. Holender nie chce się zgodzić na obniżkę pensji, trener na niego nie stawia. Mówi się o 10 milionach. I tak sobie pomyślałem, może by spróbować go ściągnąć na Old Trafford? Na ME Wesley pokazał, że nie zapomniał jak się dobrze kopie piłkę, a gdy koniec Scholes'a już coraz bliżej ruch ten nie byłby taki zły. 10 mln to nie jest dużo, a jeśli by wszystko wypaliło to możemy mieć z niego jeszcze wiele pociechy.



Mój Blog: Pod presją czasu
27-12-2012 20:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #3779
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Teraz to Sneijder jest nam do niczego nie potrzebny, jak mniemam. Kupmy lepiej wielkiego silnego mudżina do środka pola i niech robi tam porządek. Carrick-Yaya Toure - Rooney: czujecie taką pomoc? Oczywiście Yaya jest nie do wyjęcia, ale chodzi mi o typ zawodnika. Może ten Fellaini by byl w stanie tak grać?

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
27-12-2012 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #3780
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Sneijder gra na tej pozycji co Kagawa i Anderson więc chyba bez sensu.
Też wydaje mi się, że bardziej potrzebny jest ktoś w typie Fellainiego.
27-12-2012 22:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości