Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #3847
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie wiem, może mam mylne wrażenie, ale chyba parę osób tutaj nie wie, dlaczego Wesowi ostatnio "nie wiodło się" w Interze. Otóż gość nie był w ogóle wystawiany do składu, czemu? Ano, bo jakoś rok temu (chyba rok, ręki uciąć sobie nie dam) Inter zaczął mieć coraz większe straty, zaczął więc sprzedawać Etoo itd., a Wesowi zaproponowali, żeby zrezygnował bodaj z 50 tys. swojej tygodniówki, bo w przeciwnym razie nie będzie grać. Wes nie zrezygnował i nie grał ^^ Dalej ktoś sądzi, że by się u nas zgodził na ludzką tygodniówkę?

Jeszcze apopos sytuacji z Carrickiem. Moim zdaniem, niestety największym problemem w tym wszystkim jest Flecz Sad Przez to, że cały czas niewiadomo co będzie z tym gościem, też sam SAF nie wie co ma robić i czeka i czeka... A my się modlimy, żeby Michał nie doznał kontuzji. Tym razem jednak świetnie rozumiem Szkota. Sprowadzając zmiennika dla Carricka dałby takiego kopa na japę Fleczowi, że gość pewnie już by nawet nie walczył...

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
11-01-2013 16:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 11-01-2013 16:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości