Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #3871
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Zastanawia mnie, skąd wy wiecie o kwotach za Zahę, bo chyba z komosu.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
25-01-2013 18:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #3872
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Oceniajmy może ten transfer po zagraniu chociaż kilku spotkań. Za Jonesa zapłaciliśmy jeszcze więcej. Ja tam się cieszę z tego co jest, bo takie co by było gdyby to możemy sobie darować, bo za mało wiemy. No, chyba, że do kogoś Ferguson dzwoni i mówi mu jak się sprawy mają.
25-01-2013 18:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3873
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:15 milionów za typa z Championship.
Czytaj ze zrozumieniem. Zapłaciliśmy 10 mln, a 5 w zależności od rozwoju (zakładając oczywiście, że informacje podawane przez media są prawdziwe)

Cytat:Dla mnie to jest pomyłka transferowa, ale w tym klubie zawsze dziwnie się liczy pieniądze.
Pozwól, że spytam. Ile razy oglądałeś chłopaka w akcji? To raz, a dwa, daj chłopakowi najpierw się wykazać, a później oceniaj transfer.

Co do samego transferu, spodziewałem się, że chłopak do nas trafi. Co dziennie były ostatnio informacje na ten temat, a jak już sam Gill potwierdził że coś jest na rzeczy to byłem pewny, że Anglik do nas trafi. Ciężko mi ocenić transfer, bo chłopaka na oczy nie widziałem, mam tylko nadzieję, że wszystko wypali, bo kwota nie mała.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2013 19:24 przez Foster.)
25-01-2013 19:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #3874
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A ja się cieszę z tego transferu. Widać w chłopaku duży potencjał, taki chaotyczny, nieoszlifowany diament, jakim był Ronaldo przychodzący do Manchesteru. Cieszy mnie również fakt, że jest Anglikiem. Wiem, że dla większości z was nie ma to znaczenia, nie stanowiłoby dla was problemu granie jedenastoma południowcami, ale ze mną jest inaczej. Im więcej "swoich" chłopaków tym lepiej, United to angielski klub i właśnie na graczach z Wysp powinien być budowany ten zespół. Nie rozumiem też tego żałowania Isco, może się nie znam, ale to chyba inny typ zawodnika niż Zaha. Nie wyklucza to zatem kolejnego transferu, ale co ja tam wiem? Śmieszy mnie również wyliczanie każdego wydanego funta na ten transfer. Pomijając to, że nikt nie zna prawdziwej kwoty to wieje tu hipokryzją. Raz jest źle bo wydajemy za mało, a innym razem źle bo jesteśmy rozrzutni. Zastanówcie się nad tym. Szkoda, że Ferguson nie czyta tego forum i nie widzi tak oczywistych rzeczy, przecież mógł mieć Isco zamiast Zahy, a dołożyłby tylko kilka milionów, ależ ten stary Szkot jest ślepy. Jakby czytał te forum to by widział wszystkich ekspertów i może kogoś by zatrudnił widząc ich ogromną wiedzę na temat piłkarzy na rynku, w końcu skoro są tak pewni swoich zdań to chyba są mądrzejsi od całego sztabu trenerskiego, skautów i od samego SAFa.

Pozdrawiam
25-01-2013 19:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #3875
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Póki co jestem zadowolony, nie mogę się doczekać pierwszych meczów Smile

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
26-01-2013 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #3876
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Pozwól, że spytam. Ile razy oglądałeś chłopaka w akcji? To raz, a dwa, daj chłopakowi najpierw się wykazać, a później oceniaj transfer.

Trafiłeś jak ch... w płot bo akurat the Championship to oglądam regularnie od dobrych paru lat, zanim Zaha w ogóle zaczął grać w Palace Wink .
26-01-2013 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3877
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Undermine napisał(a):Trafiłeś jak ch... w płot bo akurat the Championship to oglądam regularnie od dobrych paru lat, zanim Zaha w ogóle zaczął grać w Palace.
No to za jakiś czas dowiemy się jak u Ciebie z obserwacją poszczególnych zawodników Wink



Mój Blog: Pod presją czasu
26-01-2013 20:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #3878
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ma pokrętło w nodze i przebojowość, jak udźwignie presje i zrozumie jak się gra na tym najwyższym poziomie to będzie dobrzeSmile

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
26-01-2013 22:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #3879
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(26-01-2013 20:25)Foster napisał(a):  
Undermine napisał(a):Trafiłeś jak ch... w płot bo akurat the Championship to oglądam regularnie od dobrych paru lat, zanim Zaha w ogóle zaczął grać w Palace.
No to za jakiś czas dowiemy się jak u Ciebie z obserwacją poszczególnych zawodników Wink

Foster, nie mówię, że Zaha jest zły. Mówię tylko, że nawet jeśli naprawdę się spisze i będzie super to uważam, że za młodego chłopaka z drugiej ligi 15 baniek to za dużo.
Z drugiej strony, skoro Liverpool płacił tyle za Hendersona...
26-01-2013 22:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #3880
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ale co za różnica, skąd przychodzi? Jeśli gość jest dobry / potencjalnie dobry i walczą o niego kluby posiadające argumenty pieniężne, to o cenie decyduje licytacja między tymi klubami, a nie negocjacje z klubem macierzystym...

Gdzie jest Groszek?
26-01-2013 23:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3881
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Undermine napisał(a):Foster, nie mówię, że Zaha jest zły. Mówię tylko, że nawet jeśli naprawdę się spisze i będzie super to uważam, że za młodego chłopaka z drugiej ligi 15 baniek to za dużo.
Jeśli zawodnik (w tym przypadku Zaha) stanie się dobrym/kluczowym zawodnikiem naszego zespołu, to szczerze mało mnie będzie wtedy obchodzić za jaką kasę przyszedł i z jakiej ligi.



Mój Blog: Pod presją czasu
26-01-2013 23:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #3882
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie od dziś wiadomo że anglik kosztuje 2 razy wiecej od gracza innej narodowości
27-01-2013 16:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #3883
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Do Zahy dorzucić kogoś na środek pomocy i po transferachSmile

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
28-01-2013 09:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #3884
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Zahę przewidziałem (skromniacha), teraz przewiduję Wanyamę. Wink

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
28-01-2013 19:51
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #3885
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Też podobnie jak Mubinio czuje, że SAF robi zakusy na tego Wanyamę. W końcu duży czarny waleczny i wybiegany do środka, yey! I właśnie w tym gościu (lub w kimś innym do środka, bez znaczenia) widziałbym nasz jedyny transfer w letnim okienku. Wydaje się, że mamy drużynę kompletną - atak bajka, obrona na wysokim poziomie (nawet pomimo tych wielu straconych bramek w tym sezonie), skrzydła wspomoże Zaha, także jedyne wzmocnienia upatrywałbym w końcu w środku pola. Bardziej ciekawi mnie kogo po sezonie pożegnamy, bo obok pewniaka Makedy nie widzę kolejnego do wywalenia, no bo Nani? może i tak, ciężko powiedzieć o co z tym Nanim tak na prawdę chodzi. Zwłaszcza, że w poprzednim sezonie był postacią wiodącą.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
02-02-2013 10:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości