Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
kaka Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 652
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 24
Post: #3874
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A ja się cieszę z tego transferu. Widać w chłopaku duży potencjał, taki chaotyczny, nieoszlifowany diament, jakim był Ronaldo przychodzący do Manchesteru. Cieszy mnie również fakt, że jest Anglikiem. Wiem, że dla większości z was nie ma to znaczenia, nie stanowiłoby dla was problemu granie jedenastoma południowcami, ale ze mną jest inaczej. Im więcej "swoich" chłopaków tym lepiej, United to angielski klub i właśnie na graczach z Wysp powinien być budowany ten zespół. Nie rozumiem też tego żałowania Isco, może się nie znam, ale to chyba inny typ zawodnika niż Zaha. Nie wyklucza to zatem kolejnego transferu, ale co ja tam wiem? Śmieszy mnie również wyliczanie każdego wydanego funta na ten transfer. Pomijając to, że nikt nie zna prawdziwej kwoty to wieje tu hipokryzją. Raz jest źle bo wydajemy za mało, a innym razem źle bo jesteśmy rozrzutni. Zastanówcie się nad tym. Szkoda, że Ferguson nie czyta tego forum i nie widzi tak oczywistych rzeczy, przecież mógł mieć Isco zamiast Zahy, a dołożyłby tylko kilka milionów, ależ ten stary Szkot jest ślepy. Jakby czytał te forum to by widział wszystkich ekspertów i może kogoś by zatrudnił widząc ich ogromną wiedzę na temat piłkarzy na rynku, w końcu skoro są tak pewni swoich zdań to chyba są mądrzejsi od całego sztabu trenerskiego, skautów i od samego SAFa.

Pozdrawiam
25-01-2013 19:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - kaka - 25-01-2013 19:24

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości