Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #3886
RE: Transfery rywali w Premier League
My mamy drużynę kompletną? O.o
Rezerwowy bramkarz to ręcznik, nie ma skrzydłowego w dobrej formie i jest tylko 2 środkowych pomocników(Andersona nie liczę bo i tak zaraz mu się coś stanie).
02-02-2013 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #3887
RE: Transfery rywali w Premier League
Masz rację, skoro nasz skrzydłowy jest nie w formie, należy go sprzedać i kupić innego - W FORMIE. I tak w kółko. Gdy się nad tym zastanowić - jest to trafne i logiczne.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
02-02-2013 11:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #3888
RE: Transfery rywali w Premier League
To chyba po to Wanyama by był, żeby było 4 środkowych pomocników. Ja Andersona liczę, bo jest nadal naszym zawodnikiem. Kupmy jeszcze kilku skrzydłowych. Któryś będzie musiał być w formie. A bramkarza to ściągnijmy van der Sara z emerytury. Też będzie ręcznikiem, ale znacznie większym.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2013 12:08 przez allfanmu.)
02-02-2013 12:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #3889
RE: Transfery rywali w Premier League
Śmiejcie się, ale zajebistym transferem na drugiego bramkarza byłby Julio Cesar Wink .
Ze skrzydłowych mamy: Valencie który zawsze był za słaby na poziom United, Younga(ok), Naniego któremu nie bardzo chce się grać i gwiazdorzy, Giggsa(ok) i wielką niewiadomą czyli Zahę.
02-02-2013 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #3890
RE: Transfery rywali w Premier League
Undermine napisał(a):Rezerwowy bramkarz to ręcznik, nie ma skrzydłowego w dobrej formie i jest tylko 2 środkowych pomocników(Andersona nie liczę bo i tak zaraz mu się coś stanie)

Obecnie poza Tottkami mamy chyba najlepszego 'drugiego' bramkarza w lidze. W pomocy jest kilka znaków zapytania, ale myśle że w końcu i ta formacja doczeka się wzmocnień. Jest Carras i Clev, Ando mimo mojego dystansu do jego umiejętności też bym liczył. Zależy czy po sezonie odejdą Rudy i Giggsy, ale choćby jeden transfer jest musem i sądzę, ze w końcu się takiego transferu doczekamy. Sam w tym sezonie w chuj marudziłem, zwłaszcza na styl i brak jaj w konkretnych spotkaniach, no ale znów to my jesteśmy na szczycie w kluczowym momencie sezonu, a inni frajerzą. Trochę żałuje tego Becksa, bo przy obecnej niemocy skrzydłowych przydałby się nawet na te pół roku, no ale jak widać uraza ze strony SAFa wciąż zbyt silna.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
02-02-2013 12:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #3891
RE: Transfery rywali w Premier League
Zapominacie o Powellu, który od przyszłego sezonu IMO może już regularnie wchodzić z ławy/grać od 1. minuty w pucharach. A talent ma wielki.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
02-02-2013 12:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #3892
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Moim zdaniem wciąż jest zbyt chimeryczny, brakuje mu otrzaskania w PL, więc następny sezon wypożyczenie do słabszego zespołu pokroju Wigan jak najbardziej, bo jakby talent miał aż tak wielki (nie przecze, że ma ale to jeszcze nie ten moment) ogony grałby już teraz.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
02-02-2013 13:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3893
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Mubinio napisał(a):Masz rację, skoro nasz skrzydłowy jest nie w formie, należy go sprzedać i kupić innego - W FORMIE. I tak w kółko. Gdy się nad tym zastanowić - jest to trafne i logiczne.

Zdanie opisujące najlepiej sposób myślenia Undermine'a. Tak na dobrą sprawę to mi się marzy prawy obrońca, wtedy Jonesa można liczyć jako środkowego pomocnika bo chyba o nim zapomnieliście w tej wyliczance. Scholes raczej odejdzie, ale Giggs będzie jeszcze grać i na pewno się przyda w przyszłym sezonie. Jak dojdzie Wanyama to ilość będzie w porządku. Ważne, żeby poszła za tym jakość. Co do skrzydłowych to kolejna głupota palnięta przez Undermine'a. Valencia zagrał mnóstwo znakomitych meczów i wiele meczów nam WYGRAŁ. Young wyróżniał się wtedy gdy cała drużyna grała dobrze, poza tym nie pokazał nawet 80% ze swojej formy w AV ale to Valencia jest pierwszy do sprzedaży bo nie ma formy. Skrzydła mamy ok, tylko faktycznie brak im formy, ale kto wie czy nie złapią jej na koniec sezonu i to da nam jeszcze większą siłę. Zastanowiłbym się w sumie nad atakiem. Tak tak, przecież mamy 4 zawodników zajebistych, ale tak Robin strzela, Chicharito też. Rooney to w końcu nie wiem czy to pomocnik, ofensywny pomocnik, napastnik czy zapierdalacz po całej szerokości boiska. Jego ocenę zawsze naprawia fakt, że zapierdala. Jak źle by nie grał to raz, że umie odpalić i zrobić jakąś przewrotkę za którą go kochamy przez pół roku albo, że biega, ale to jedno zagranie, mecz na kolejnych 5. No i Welbeck który ostatnio zwłaszcza złapał bardzo fajną ale warto by się zastanowić nad jakością naszego ataku chociaż większość pewnie uważa, że tam nie potrzeba żadnych korekt. Ale może szukam dziury w całym. Chyba, że Welbeck od następnego sezonu będzie już strzelał bramki na zawołanie i młody Keane i ten Henriquez będzie naszym uzupełnieniem ataku. Ale nadal nie wiem co z Rooneyem...
02-02-2013 13:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3894
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Hubson napisał(a):Tak na dobrą sprawę to mi się marzy prawy obrońca, wtedy Jonesa można liczyć jako środkowego pomocnika bo chyba o nim zapomnieliście w tej wyliczance.
Jak Ty męczysz ten temat... nikogo kupować nie trzeba. Bardzo dobrze rozwija się Michael Keane, który zbiera świetne recenzje za swoją grę w Leicester City. Do tego wróci Fabio, który śmiało może występować na tej pozycji. Żadnego transferu nam nie potrzeba.

Nie rozumiem też o co Ci chodzi z Rooney'em. Od jakiegoś czasu Wayne gra nieco cofnięty, ale to ciągle napastnik. Trochę tych bramek strzela, ma spory wpływ na grę zespołu. Jeszcze gdyby tak ustabilizował swoją formę to byłoby super. Kolejny napastnik jest nam niepotrzebny, bo po co? Robin to klasa sama w sobie, Chicharito jest świetny, a Welbeck naprawdę dobry. Mamy 4 zawodników, a są dwa miejsca w składzie, a czasem jedno (gdy Kagawa gra na swojej pozycji).



Mój Blog: Pod presją czasu
02-02-2013 14:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #3895
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A w kolejce jeszcze czeka Henriquez. W ataku mamy aż nadmiar bogactwa.

Z prawą obroną jest dokładnie jak Foster napisał. Jones mi bardziej się podoba na prawej obronie lub w pomocy, jest Fabio, który w przyszłym sezonie powinien być gotowy oraz w perspektywie Keane.

A propos Jonesa, to nie ustalałbym jeszcze dla niego sztywnej pozycji. Niech będzie takim uniwersalnym zawodnikiem, bo dzięki temu możemy go liczyć jednocześnie na trzy pozycje i to bez obawy o spadek jakości jego gry.

Jedyna rzecz to ta pomoc. Ktoś kto mógłby odciążyć Carricka lub zagrać obok niego gdy będzie taka potrzeba. Jak spojrzałem na to w ilu meczach Michael nie zagrał w tym sezonie to doliczyłem się 9. Z czego większość to COC, końcówka fazy grupowej LM i FA Cup. W lidze gra prawie zawsze.
02-02-2013 14:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3896
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster... Tak lubisz narzekać na Evrę. Chcesz tak zajechać Rafaela, że za pare lat i na niego będziesz narzekał, że nie ma rywala gra na alibi i wszyscy go objeżdżają?? Co z tego, że Jones może tam grać skoro on woli środek obrony bądź pomocy? Rafael nie ma rywala, jak nam wypadnie to nie mamy go kim zastąpić. Liczenie Jonesa za 3 pozycje... fajnie, ale wydaje mi się, że lepiej zwłaszcza dla samego zawodnika było by gdyby ktoś mu określił jedną pozycję główną i ewentualnie jedną na której może zagrać od biedy a nie żeby go rzucać z pozycji na pozycje bo jest uniwersalny. To nie służy żadnemu zawodnikowi.

Co do ataku. Mamy 4 zawodników owszem, ale Rooney jest strasznie nieregularny. Właśnie jedyna bolączka to fakt, że ma te wahania formy i okresy bez formy są dłuższe niż te z formą. Welbeck i Chicharito owszem są zajebiści, Welbeck pracuje, haruje i jest dobry technicznie, a Chicharito świetnie kończy akcje ale patrząc po wieku, ale oni nie mają jeszcze szczytu i nie mają tej równości. Welbeckowi musi mecz wyjść, Chicharito musi mieć podania od kogoś, SAMI z siebie nic nie zrobią. Rooney to potrafi, ale robi to ostatnio bardzo rzadko i jedynym takim graczem z przodu jest Robin. Nie chcę wybrzydzać i nie wybrzydzam bo jestem zadowolony z ilości zawodników. Poza tym żeby przyszedł do nas napastnik to musiałby to być już naprawdę ukształtowany i wysokiej klasy zawodnik.

Poza tym priorytetem dla mnie jest oczywiście środek pomocy po transferze Zahy. Prawy obrońca to jest jak dla mnie druga pozycja do wzmocnienia i na tym można by skończyć póki co.
02-02-2013 16:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3897
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Hubson napisał(a):Tak lubisz narzekać na Evrę.
Tak, uwielbiam to.

Ty czytasz w ogóle co piszą inni? Po jaką cholerę wydawać kasę na prawego obrońce skoro jest on nam niepotrzebny. Jones jeszcze nie raz będzie grywał jako prawy obrońca bo mamy 5 środkowych obrońców i gdy wszyscy są zdrowi ciężko każdemu z nich zapewnić odpowiednią ilość spotkań. Do tego jak już pisałem wcześniej, jest Keane i Fabio. Obaj po swoim powrocie będą potrzebowali gry. Michael może jeszcze nie, bo pewnie pójdzie jeszcze raz na wypożyczenie, co będzie dla niego najlepsze. Jednak Fabio pokazuje w ostatnich spotkaniach, że talent ma nie mniejszy niż brat, więc będzie musiał dostawać szansę. Po co nam kolejny, po co się pytam?

Hubson napisał(a):Poza tym żeby przyszedł do nas napastnik to musiałby to być już naprawdę ukształtowany i wysokiej klasy zawodnik.
I za kogo miałby on grać? Pozycja Robina jest niepodważalna, a Rooney gra na tyle dobrze, że Ferguson nie odstawi go na dłużej od pierwszego składu. Poza tym jest Kagawa, którego miejsce jest za plecami napastnika. To kolejny powód dla którego zakup napastnika jest nam zupełnie niepotrzebny.

Gdzie indziej mamy problemy, a chcesz zawodników, którzy są nam kompletnie zbędni. Priorytetem środkowy pomocnik, który bardzo dobrze radzi sobie w defensywie, a do tego nie ma problemów z grą ofensywną. Pozostaje jeszcze sprawa Naniego. Jeśli się nic się nie zmieni i nadal będzie grał słabo to pewnie w lecie odejdzie. A wtedy będziemy musieli kupić kogoś na skrzydło, kto będzie będzie robił różnice.



Mój Blog: Pod presją czasu
02-02-2013 16:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3898
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Tak czytam. Wyobraź sobie. Za to mam wrażenie, że niektórzy tylko szukają w MOICH postach najmniejszego błędu, żeby móc darować sobie przeczytanie całej reszty i odnoszą się tylko do jednego zdania. Dla Ciebie Jones jest prawym obrońcą spoko, dla mnie nie i ja nie widzę dla niego rywala. Szkoda, że już nikt nie wymienia tam Smallinga przecież on też tam MOŻE grać więc jest jeszcze jeden w razie co. A to, że jest środkowym obrońcą jest już nieważne.

Foster napisał(a):a Rooney gra na tyle dobrze, że Ferguson nie odstawi go na dłużej od pierwszego składu
Ferguson go nie odstawi na dłużej, nawet na chwilę to fakt. Czy gra na tyle dobrze to tego nie byłbym taki pewien, ale jeżeli Kagawa sprawi, że zmienimy system to fakt napastników mamy dużo, ilościowo to na pewno wygląda fajnie. Poza tym nie robię z tej pozycji priorytetu więc też zluzuj.
02-02-2013 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #3899
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Hubson napisał(a):Dla Ciebie Jones jest prawym obrońcą spoko, dla mnie nie i ja nie widzę dla niego rywala. Szkoda, że już nikt nie wymienia tam Smallinga przecież on też tam MOŻE grać więc jest jeszcze jeden w razie co. A to, że jest środkowym obrońcą jest już nieważne.
Gdzie ja wyżej napisałem, że Jones jest dla mnie prawym obrońcą?
Jasne, że Smalling może tam zagrać, tylko, że w przeciwieństwie do Phila nie radzi sobie tam zbyt dobrze. Z kolei Jones na pozycji prawego obrońcy radzi się sobie co najmniej dobrze, dlatego też nie widzę powodu by w dalszym ciągu był co jakiś czas ustawiany na tej pozycji. Tym bardziej, że póki co nie może liczyć na regularną grę na swojej pozycji.
I co z tego, że nominalnie Phil jest środkowym obrońcą? Nie rozumiem pretensji o to, że gra na prawej obronie. Jest to z korzyścią dla niego (więcej spotkań w sezonie rozegra) i jest to z korzyścią dla zespołu, bo gra tam naprawdę dobrze.

W dalszym ciągu nie widzę żadnego argumenty, który uzasadniałby kupno prawego obrońcy.

Hubson napisał(a):Poza tym nie robię z tej pozycji priorytetu więc też zluzuj.
Ale z czym mam zluzować? ;o



Mój Blog: Pod presją czasu
02-02-2013 17:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #3900
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Ty czytasz w ogóle co piszą inni? Po jaką cholerę wydawać kasę na prawego obrońce skoro jest on nam niepotrzebny. Jones jeszcze nie raz będzie grywał jako prawy obrońca bo mamy 5 środkowych obrońców i gdy wszyscy są zdrowi ciężko każdemu z nich zapewnić odpowiednią ilość spotkań.

To w takim razie nie ma co kupować:
-skrzydłowych(Welbeck i Kagawa tam mogą grać)
-środkowego pomocnika(Giggs tam może grać)
03-02-2013 21:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości