Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3896
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster... Tak lubisz narzekać na Evrę. Chcesz tak zajechać Rafaela, że za pare lat i na niego będziesz narzekał, że nie ma rywala gra na alibi i wszyscy go objeżdżają?? Co z tego, że Jones może tam grać skoro on woli środek obrony bądź pomocy? Rafael nie ma rywala, jak nam wypadnie to nie mamy go kim zastąpić. Liczenie Jonesa za 3 pozycje... fajnie, ale wydaje mi się, że lepiej zwłaszcza dla samego zawodnika było by gdyby ktoś mu określił jedną pozycję główną i ewentualnie jedną na której może zagrać od biedy a nie żeby go rzucać z pozycji na pozycje bo jest uniwersalny. To nie służy żadnemu zawodnikowi.

Co do ataku. Mamy 4 zawodników owszem, ale Rooney jest strasznie nieregularny. Właśnie jedyna bolączka to fakt, że ma te wahania formy i okresy bez formy są dłuższe niż te z formą. Welbeck i Chicharito owszem są zajebiści, Welbeck pracuje, haruje i jest dobry technicznie, a Chicharito świetnie kończy akcje ale patrząc po wieku, ale oni nie mają jeszcze szczytu i nie mają tej równości. Welbeckowi musi mecz wyjść, Chicharito musi mieć podania od kogoś, SAMI z siebie nic nie zrobią. Rooney to potrafi, ale robi to ostatnio bardzo rzadko i jedynym takim graczem z przodu jest Robin. Nie chcę wybrzydzać i nie wybrzydzam bo jestem zadowolony z ilości zawodników. Poza tym żeby przyszedł do nas napastnik to musiałby to być już naprawdę ukształtowany i wysokiej klasy zawodnik.

Poza tym priorytetem dla mnie jest oczywiście środek pomocy po transferze Zahy. Prawy obrońca to jest jak dla mnie druga pozycja do wzmocnienia i na tym można by skończyć póki co.
02-02-2013 16:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 02-02-2013 16:00

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości