Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #3959
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat: No bo Fabio aż tak źle sobie radzi w tym QPR.
Fabio nie zawsze łapał się w QPR do składu. 17 spotkań, tylko 12 od pierwszej minuty. Oczywiście przyplątała się w tym czasie kontuzja ale bilans ofensywny(0 goli/0 asyst) i 45 straconych drużynowo goli - to chluby nie przynosi.
Cytat: Po co nam drugi pomocnik o charakterystyce Cleva? To się mija z celem.
Jeśli masz dwóch równorzędnych zawodników na jednej pozycji to:
a) na wypadek poważnej kontuzji masz kogoś kto wskoczy do składu bez utraty jakości
b) łatwiej Ci grać w pucharach kiedy zawodnicy opuszczają mecze za żółte kartki
c) obaj rywalizują o miejsce w składzie więc nie spoczywają na laurach i motywują się nawzajem
Cytat:Tiote to czarna kupa, facet nie potrafiący nic więcej niż biegać. Nie ma piłkarza tracącego więcej piłek w PL grającego na pozycji środkowego pomocnika.
Powiedz mi oglądasz czasem Newcastle? Tiote odwala wiele czarnej(Tongue) roboty i moim zdaniem to jeden z bardziej wartościowych graczy w całej lidze(chodzi mi o przełożenie pracy jednego zawodnika na wynik zespołu).
Cytat:a Ben Arfa to człowiek zagadka, mamy już Naniego
W przyszłym sezonie będziemy mieli do dyspozycji: Naniego, Younga, Zahę, Giggsa i Valencię. Niby wygląda to dobrze, ale Young coś często łapie urazy, Zaha nie jest jeszcze gotowy by grać 50 meczów w sezonie na najwyższym poziomie, Giggs to tak samo nie jest zawodnik podstawowego składu a Valencia... no właśnie. Niby są Welbeck i Kagawa, ale uważam, że obydwaj tracą wiele atutów grając na skrzydle a nie na swoich nominalnych pozycjach. Dodatkowy skrzydłowy to nie jest paląca potrzeba, dlatego o Ben Arfie wspomniałem już przy "fantazjowaniu" a nie diagnozowaniu realnych potrzeb zespołu Wink
15-03-2013 15:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 15-03-2013 15:59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości