Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #3991
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(16-03-2013 20:14)Undermine napisał(a):  A, mecz Chelsea zagrał dobrze.
No to nie mam pytań. Gdybyśmy mieli Fabio w meczu z Realem...

Nie, nie zagrał dobrze. Był świetny, według wielu zawodnik tamtego meczu.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
17-03-2013 12:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3992
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A ja bym z chęcią odkurzył piłkarza o nazwisku Alex Song.
Przygoda z Barcą to dla niego klapa, a gość robił świetną robotę. To trochę takie marzenie ściętej głowy, ale nie jest to taki zły pomysł.
17-03-2013 23:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #3993
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jakoś pod Obi Mikela mi podjeżdża, czyli wrażenia takie se.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
18-03-2013 01:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #3994
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Co ma wspólnego Song z Mikelem poza kolorem skóry? Mikel to zawodnik stricte defensywny, który z przodu ma mało do zaoferowania. Song - wprost przeciwnie. Potrafi zagrać kapitalną prostopadłą piłkę, w tamtym sezonie był jednym z najlepszych w lidze pod tym względem.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
18-03-2013 09:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #3995
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jak dla mnie obaj pełnią podobną rolę na boisku, tzn. pełnili kiedy jeszcze Song grał dla Arsenalu. Owszem ex-kanonier ma więcej do zaoferowania niż niedoszły diabeł, ale i tu i tu jestem na nie.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
18-03-2013 09:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #3996
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Song>Mikel zawsze i wszędzie.
Song potrafi grać kapitalnie i w defensywie i w ofensywie.Jak by była promocja na Songa to nie widzę przeszkód by wykluczyć transfer.
18-03-2013 10:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #3997
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(18-03-2013 09:59)daniel napisał(a):  Jak dla mnie obaj pełnią podobną rolę na boisku, tzn. pełnili kiedy jeszcze Song grał dla Arsenalu. Owszem ex-kanonier ma więcej do zaoferowania niż niedoszły diabeł, ale i tu i tu jestem na nie.

Na początku swojej kariery w AFc takową pełnił, później grał box to boxa i to ze świetnym skutkiem.

Strasznie niedoceniasz IMO Songa, który przed odejściem do Barcy zaliczył kapitalny sezon i należał do najlepszych pomocników na Wyspach.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-03-2013 11:32 przez michal85.)
18-03-2013 11:31
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #3998
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 napisał(a):Strasznie niedoceniasz IMO Songa, który przed odejściem do Barcy zaliczył kapitalny sezon i należał do najlepszych pomocników na Wyspach.

Nie twierdze, że gość nie potrafi grać w piłkę, bo faktycznie swoje potrafi(ł). Druga sprawa, że jakoś nie grzeje ten cały Song, strasznie obojętnie podchodziłbym do jego kandydatury jeśli brać by pod uwagę możliwość ewentualnego transferu.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
18-03-2013 12:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #3999
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jakby dawał Persiemu takie piły jak rok temu to choćby póki Holender u nas grał można by go wziąć.
Tak już miałem pisać o nim pare dni temu ale wylatywał mi z głowy. Barca go nie będzie chciała zatrzymać raczej, więc można go spokojnie wyjąć.
18-03-2013 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #4000
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Dla mnie idealna kandydatura. Myślę, że gość byłby do wyjęcia za jakieś max 10 mln. Bardzo byłbym zadowolony, gdyby ten grajek do nas trafił. Mógłby odciążać Carricka, mógłby grać box to boxa, taki stary to też nie jest, bo ma 25 lat, wszystko pięknie gra. No i to na co zwracał uwagę Michał, przed odejściem do Barcy jeden z najlepszych pomocników ligi. Wiele razy myślałem o tym, kto powinien do tego środka do nas trafić, ale jakoś wyleciał mi z głowy Song, a IMO to jest człowiek, którego nam brakuje w tej strefie boiska.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
18-03-2013 12:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #4001
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas napisał(a):Wiele razy myślałem o tym, kto powinien do tego środka do nas trafić, ale jakoś wyleciał mi z głowy Song

Do usług Big Grin
18-03-2013 12:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kosma Offline
Król logiki
******

Liczba postów: 3,067
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 73
Post: #4002
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
To by fanów Arsenalu już całkowicie szlag trafił Smile

Gdzie jest Groszek?
18-03-2013 12:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4003
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Podobnie jak wyżej, zupełnie nie brałem pod uwagę kandydatury Songa. Alex przed odejście do Barcelony był naprawdę klasowym pomocnikiem i jego transfer na Old Trafford byłby dla nas wielkim wzmocnieniem. Ciekaw jestem jakie zamiary wobec niego ma klub z Katalonii. W tym sezonie Song rozegrał w sumie tylko 19 spotkań, z czego 13 razy wyszedł w pierwszym składzie, a 6 razy wchodził z ławki.

Jeśli rzeczywiście Alex byłby do wyjęcia za rozsądne pieniądze to jestem jak najbardziej na tak. Do tego jeszcze Capoue czy Strootman i mamy kompletną kadrę.



Mój Blog: Pod presją czasu
18-03-2013 13:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4004
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie wierzę, że się go uda wyjąć. Keita ile lat był tam zmiennikiem i jakoś nie narzekał.
18-03-2013 20:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #4005
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Naprawdę chcesz porównywać umiejętności i ambicje Keity i Songa?

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
18-03-2013 23:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości