Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #4035
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas napisał(a):Mnożą się nam te problemy. Ten w środku jest już stary jak świat, ale jak patrzę na to co się dzieje na skrzydłach, jestem załamany! W chwili obecnej mamy jednego skrzydłowego, który potencjalnie może prezentować wymagany poziom. Może, ale nie musi, mowa oczywiście o Nanim. Valencia dla mnie jest do wywalenia, moim zdaniem my nie możemy sobie pozwolić, aby czekać, liczyć, że Antek będzie bardzo mocnym skrzydłowym w nadchodzącym sezonie. Większa jest szansa na to, że to nie wypali i wtedy jebniemy sobie kulę w kolano. Jest jeszcze Young, który całe życie gra na alibi. No i Zaha po którym cudów się spodziewać nie możemy.
Też ubolewam nad tym aspektem tej gry, ale nie proponuję tak radykalnych rozwiązań.
Przez lata to była nasza największa broń stąd szły nasze ataki i zdobywaliśmy masę bramek. Ten sezon jest jednak zdecydowanie do dupy jeśli chodzi o tą formację. Na papierze Young, Nani, Valencia (Welbecka też chyba trzeba zaliczyć do tego grona) wyglądają niesamowicie i każda drużyna powinna mieć pełne portki widząc takich skrzydłowych. A jak jest w rzeczywistości? A no bidnie. Niepokojące jest to, że w tym sezonie każdy z nich doznawał kontuzji wykluczających go na długi czas.
Antonio jest cieniem samego siebie względem tego co prezentował w tamtym sezonie.
Young nie potrafi wskoczyć na wyższy poziom po przyjściu z AV.
Nani nie może zagrać kilku dobrych meczy pod rząd, choć i tak mam wrażenie, że po sezonie się z nim pożegnamy i wtedy musimy kupić kogoś w jego miejsce.
Welbeck jeszcze jako tako ogarnia ale widać, że skrzydło to nie jego specjalność.
Całe szczęście w lecie przychodzi Zaha i może on coś zamiesza i wymusi lepszą grę na pozostałych zawodnikach.

EDIT Zapomniałem dodać, że mimo wszystko nie spodziewałbym się jakiś ruchów w letnim oknie z naszej strony jeśli chodzi o skrzydłowych. Jeśli jednak sprzedamy Naniego to wtedy taki ruch będzie konieczny, a jeśli nie dojdzie do takiej transakcji to pozostaniemy w takim samym układzie i trzeba będzie liczyć, że następny sezon będzie po prostu lepszy.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2013 09:00 przez Lukas.)
11-04-2013 22:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lukas - 11-04-2013 22:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości