Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #4044
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(03-05-2013 09:51)RedLucas napisał(a):  Nie widziałem co prawda tego Strootmana, którego wszyscy tak zachwalają, ale dla mnie wymarzonym transferem do środka pola jest ten cały Gundogan z BVB. Mega gość, który IMO idealnie pasuje do angielskiego grania i fantastycznie uzupełniałby się z Carrickiem. Ma wszystkie cechy, które zawsze kibice United wymieniali u środkowego pomocnika, którego nam brakuje, czyli wybiegany, dobry w odbiorze, umiejący zagrać do przodu, a do tego dysponuje naprawdę fajną techniką użytkową.

Brać chłopa, do tego jakiś skrzydłowy. Marzenie to Bale, wiadomo ^^ Ale tak bardziej realnie, to może ten James z Porto, choć gościa nie widziałem na oczy. A tak jeszcze w sferze marzeń, jakby jako trzeci transfer trafił do nas Alex Song, to nic tylko trząść Europą Wink
No ja się zakochałem w Gundoganie jakiś czas temu, uważam go za mega penera, tylko jego w chuj ciężko będzie wyciągnąć. Ale gdyby on przeszedł to...Angel

A Kevin ma zabójstwo wypisane na twarzy, totalny misiak, dla mnie to jest opcja must be. Kapitan PSV, niedawno reprezentacji Oranje (zwiększyła by się kolonia holenderska u nas: kiedyś RvN i VdS, teraz Buttner i RvP. Strootman tu pasuje), taran, czołg. Nikt by już nie zazdrościł takiego zawodnika jak Yaya Toure czy Artka Vidala. Wydolność godna pozazdroszczenia, mocne uderzenie z dystansu, dobry przegląd pola, piana na twarzy...No, ogarnijcie:
[Obrazek: strootman.jpg]

No, tam. Ferguson zapowiedział jeden-dwa transfery. Co do Gundogana - chyba Ferguson nie wyraził nim zainteresowania? No i żadna poważna gazeta o tym nie pisała? Na jeden transfer będziemy długo czekać, jestem pewny. Bo w końcu saga transferowa z Robertem Lewym musi trwać, a potem beka z United, że Moura, Hazard, WS10, a teraz Lewy. Big Grin Jeżeli byłby pakiet z PSV Mertens+Strootman to bym się nie obraził. Ale dawać Bale. Angry
03-05-2013 11:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Pchela - 03-05-2013 11:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości