Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #4094
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cepilek napisał(a):To dlaczego Fergie wolał Welbza w najważniejszym meczu sezonu? Dlaczego w najważniejszych meczach sezonu Rooney zawodził? Tak sobei teraz myślę i myślę i myślę i dochodzę do wniosku że Rooney nigdy u nas nie miał lwiego wpływu na wygranie czegoś tak jak dziś Robin czy kiedyś Ronaldo. Co z tego że biegał kiedyś tam w sezonie w którym nic nie wygraliśmy( Rooney najlepsze sezony miał kiedy mistrzostwo nas omijało XD) skoro DZIŚ kopie się nogą po czole macha rękami i pokazuje swoje braki taktyczne i technicznie w stosunku do innych piłkarzy. Roo jest dziś zapchajdziurą, gra tam gdzie go potrzeba, jednocześnie wszędzie ktoś jest w stanie ugrać coś lepiej. Nie ma sensu utrzymywać 200k/tydzień piłkarza który nie ma dużego wpływu na klub, można na nim zarobić sporo pieniędzy i kupić zawodnika który będzie bardziej pożyteczny i będzie równie dobrym produktem marketingowym.

Ja pierdolę, to jest takie krótkie podsumowanie głupot jakie wypisuję tu już niestety coraz więcej osób. Zerknijcie na jego statystyki, może to trochę da wam do myślenia.Więcej nie chce mi się nawet pisać jak czytam o Rooneyu zapchajdziurze z brakami TAKTYCZNYMI i technicznymi.
Ten sezon jest w jego wykonaniu dobry (może nie bardzo dobry, jak wskazują statystyki, ale na pewno nie słaby), po odejściu Ronaldo miał sezony genialne, a w erze Ronaldo sezony bardzo dobre, świetne.Widocznie wy wymagacie od niego 30 bramek w sezonie, no to rzeczywiście, waszych wymagań nie spełnia.

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
11-05-2013 17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Ruuuuuuuuuud - 11-05-2013 17:49

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości