Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #4099
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Undermine napisał(a):I jak to się skończyło?


MOTM?

Undermine napisał(a):Na podstawie których meczów to stwierdzasz? J

Tych QPR Smile Miałem okazje oglądać coś koło 7-8 z udziałem da Silvy, to wystarczająco.

Ruuuuuuuuuud napisał(a):o Rooneyu zapchajdziurze z brakami TAKTYCZNYMI i technicznymi.

To jaką rolę obecnie spełnia Roo u nas?

Z braków taktycznych to problemy z ustawianiem się, wcześniej nadrabiał je bieganiem dzisiaj tego nie robi, nie potrafi uspokoić piłki, często szuka rozwiązań kreatywnych na siłę.
Technicznie nie muszę mówić, ma problemy pod presją i z grą tyłem do bramki.
Ja nie mówię że Roo jest słaby, jest naprawdę dobry problemem jest to ile zarabia, ile żąda w stosunku do tego ile nam daje i to że wszędzie mamy kogoś kto zagra lepiej. Za pieniądze z Roo można byłoby kupić takiego Bale który da nam rzeczywiście jakąś jakość. Statystyki ma dobre ale wystarczy przejrzeć tu tematy pomeczowe ważniejszych meczów to widzimy że zawodził.

Dzisiejsza jego wypowiedź na oficjalnej utwierdziła mnie w przekonaniu że sobie odejdzie.
Cytat:po odejściu Ronaldo miał sezony genialne
Ale dziś brakuje mu tego czegoś co pozwoliło by mu niszczyć jak Robin? Wtedy widocznie też skoro nic nie wygraliśmy.

Pierwszy sezon po Ronaldo Sezon genialny/ nie zdobywamy mistrzostwa
2 sezon tragiczny, roo chce odejść/ zdobywamy
3 sezon genialny, blisko korony/ nie zdobywamy
4 sezon przeciętny, roo chce odejść/zdobywamy
Big Grin
11-05-2013 20:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Cepilek - 11-05-2013 20:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości