Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4165
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat: Valencia, Young, Nani, Giggs, Zaha, do tego na skrzydło przesunąć można Kagawę, Welbecka, a nawet Rooneya.
Czyli podsumowując: 2 skrzydłowych do gry "right here right now". Fizycznie niemożliwym jest by Giggs był zawodnikiem podstawowego składu, Zaha również(niemożliwe jest by w pierwszym sezonie Zaha zagrał 50 spotkań na równym poziomie) i jeden indwalida który powinien mieć zakaz wychodzenia na boisko.

Mnie ten zestaw nie przekonuje. Aha i Kagawa na skrzydle to nieporozumienie, traci tam większość walorów.
Di Maria każdego z wymienionych wyżej skrzydłowych zjada nosem. Ideałem byłby dla mnie zestaw: Di Maria, Zaha, Young, Giggs + Welbeck w razie czego.

(17-05-2013 17:33)michal85 napisał(a):  
(17-05-2013 16:17)allfanmu napisał(a):  
Pchela napisał(a):Widziałbym McCarthyego z Wigan na v-ce Carricka

Bardziej drewnianego środka pola od McCarthy`ego z McArthurem (swoją drogą ciekawie się dobrali z tymi nazwiskami) nie widziałem. Chyba, że chcemy już od pierwszego spotkania mówić, że to nie jest piłkarz na miarę United. Nie lubię tego zwrotu, ale ten gość nie ma w sobie nic co by przyciągnęło moją uwagę.
A ja się nie zgadzam. W mojej opinii McCarthy oraz Schneiderlein z Soton to dwaj ciekawi zawodnicy z potencjałem do bycia czołowymi graczami ligi. Nie są do gotowi na teraz do gry w pierwszej "11", ale chętnie widziałbym któregoś z nich u nas jako alternatywa dla Carricka.

Schneiderlein zjada McCarthy'ego. Jakby Francuz był do kupienia za rozsądne pieniądze to chyba warto.
Di Maria, Thiago, Schneiderlein i jakiś jeszcze jeden środkowy pomocnik i byłoby pięknie*

*celowo nie piszę o transferach Bale'a, Ronaldo i Fabregasa bo uważam, że to niemożliwe.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-05-2013 18:04 przez Under.)
17-05-2013 18:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 17-05-2013 18:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości