Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #4195
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Też jest inaczej niż myśleliśmy lub jaka była powszechna opinia. Tzn tutaj nie sądzę by dużo osób tak myślało ale kiedyś była dyskusja, że gdyby Barcelona grała w naszej lidze to zespół pokroju Stoke połamał by ich w pół i jedyne co to są w stanie wygrać pojedyncze mecze z angielskimi drużynami a w maratonie nie dali by rady. Jest ten Silva i mimo, że gość jest niski i kruchy to jednak technika sprawia, że trudno mu baardzo odebrać piłkę a nikt go nie atakuje przesadnie ostro tak jakby czując respekt przed nim. Podobnie Mata. Gość przyjmuje piłki w biegu na nodze wyprostowanej na wysokości no nie wiem, ud, bioder i mimo presji przeciwnika i jeszcze strzela z takich akcji bramki.

Ci filigranowi gracze, albo nie są odpowiednio poinformowani przez trenerów jak być atakowanymi skutecznie lub po prostu nie są w stanie tego dobrze robić bo klasa Hiszpanów jest tak bajeczna. W każdym bądź razie radzą sobie naprawdę świetnie.

Co do Kagawy, to ja go widzę w środku. Nie widzę natomiast opcji, żebyśmy grali jak City tzn dwóch ofensywnych na skrzydłach, z tego co wiem Thiago jest chyba lewonożny więc on z prawej jak Silva, a Kagawa z lewej i obaj tak jakby w pół środku grali. Japończyk jest lepszy moim zdaniem i bardziej doświadczony bądź co bądź, natomiast Hiszpan potrzebuje gry. Nie wyobrażam sobie by gracz który w Barcelonie nie może zagrzać miejsca nagle u nas gra pierwsze skrzypce.

Co do postu daniela to tak, Strootman, Fellaini + Bale - Rooney i ja jestem mega super zadowolony z takowego okienka.
23-05-2013 11:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 23-05-2013 11:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości