Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kupczyk Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 35
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
Post: #4201
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(30-05-2013 21:09)michal94klb napisał(a):  W miejsca skrzydłowych Zaha, Fabio i Bale

Zaha? On rozegrał dopiero jeden wspaniały sezon w Championship i ma się dopiero ograć z drużyną, nabrać doświadczenia, a dopiero potem stać się gwiazdą. Czy Bale od razu po przyjściu z Southampton w 2007r. skoczył do pierwszego składu i zrobił różnicę. Zaha to świetny gracz, ale jeszcze nie zawodnik pierwszego składu Wink

(30-05-2013 21:09)michal94klb napisał(a):  ile od kilku lat po cichu marzę o Fellainim(pierwszy transfer w każdym kolejnym FMie) tak teraz domagam się tego już na głos.

Fellaini jest również i moim marzeniem od 2 lat. A teraz po przyjściu Moyesa, mam nadzieję, że moje marzenia się urzeczywistnią. Do tego Bale (który również jest marzeniem) i mamy naprawdę świetną pakę. Co do Rooneya, to zobaczymy. Jeśli zakopią z Moyesem topór wojenny i zaczną współpracować, myślę, że będziemy mieli z niego pożytek. Jeśli jednak zdecyduje się odejść, OK - byleby tylko za granicę.
A Cleverley? Myślę, że trzeba dać mu jeszcze szansę Wink Mógłby okazać się świetnym zmiennikiem Fellainiego (ehh..)
30-05-2013 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Tomassen Offline
Linguistics Llama
*****

Liczba postów: 1,768
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 8
Post: #4202
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal94klb napisał(a):i ławeczka:
jakikolwiek bramkarz, Fabio, Jones, Nani/Valencia/Young, Giggs, Welbz, Chicha

Skoro zadowoli cię "jakikolwiek" bramkarz, to dlaczego tak mocno postulujesz sprzedaż Lindegaarda?

I tak będę skakać po tapczanie
I nigdy szare życie mnie nie złamie
Na podłodze leżą klocki rozsypane
Ja poukładam je

I tak swoich marzeń wam nie oddam
Póki w żyłach krew nigdy się nie poddam
Będzie trzeba to bałagan swój posprzątam
Ja poukładam się
31-05-2013 00:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mateuszr20471 Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 30
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #4203
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie rozumiem tych, ktorzy domagaja sie odejscia Lindegaarda. Nie jest to na pewno material na numer 1, ale na lawke wydaje sie idealny. Mysle, ze spokojnie w slabszych druzynach PL mialby miejsce w pierwszym skladzie.

Wedlug mediow Galata jest bardzo mocno zainteresowana Nanim, podobno nawet ich przedstawiciele przybyli do Manchesteru. Ja osobiscie nie widze sensu w pozbywaniu sie Portugalczyka. Jesli chodzi o umiejetnosci to jest nasz nalepszy skrzydlowy. Jesli juz pozbywac sie skrzydlowego to powinien byc Young. Przez 2 sezony zagral moze 4-5 dobrych meczow, a przez wiekszosc czasu byl kontuzjowany. Przyjdzie Zaha, mamy Valencie, do tego dodac Naniego, sprzedac Younga i sprowadzic wreszcie jakiegos klasowego,sprawdzonego skrzydlowego a nie ciagnac Kagawa i Cleverleyem na skrzydle.

No i coraz glosniej o potencjalnych transferach Fabregasa, Thiago i Fellainiego do United. Pierwszy najprawdopodobniej zostanie w Barcelonie. Jednak Thiago mysle, ze jest jak najbardziej realny. Klauzula 18 mln euro, dostawal malo szans, przyszedl Neymar, ktory najprawdopodobniej bedzie gral z nuemerem 11 (numer Thiago), teraz przebywa na zgrupowaniu kadry u-21 gdzie przebywa tez De Gea. Bylbym z tego transferu bardzo zadowolony. Mody gracz, ze znakomitym przegladem pola i technika, wreszcie mielibysmy playmakera z prawdziwego zdarzenia. Co do Fellainiego to co tu duzo mowic. Gracz sprawdzony w Anglii, w najlepszym dla pilkarza wieku, klauzula 23 mln funtow, wiec nie tak bardzo duzo, zna sie z Moyesem. Transfer idealny.
31-05-2013 08:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal94klb Offline
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 1
Post: #4204
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(30-05-2013 21:57)Kupczyk napisał(a):  Zaha? On rozegrał dopiero jeden wspaniały sezon w Championship i ma się dopiero ograć z drużyną, nabrać doświadczenia, a dopiero potem stać się gwiazdą. Czy Bale od razu po przyjściu z Southampton w 2007r. skoczył do pierwszego składu i zrobił różnicę. Zaha to świetny gracz, ale jeszcze nie zawodnik pierwszego składu Wink

Wiesz, patrząc na to co odstawiały w tym sezonie nasze skrzydła mam wrażenie że gorzej być nie może, stąd moje pozytywne nastawienie do Zahy.
A jak będziemy go ogrywać tak jak Pogbę to przeleci nam kolejny być może świetny grajek obok nosa.

(31-05-2013 00:23)Tomassen napisał(a):  Skoro zadowoli cię "jakikolwiek" bramkarz, to dlaczego tak mocno postulujesz sprzedaż Lindegaarda?

Wróć, jakikolwiek bramkarz który coś od czasu do czasu obroni Wink Z Lindegaardem sprawa wygląda następująco-to co leci w klatę odbija przed siebie, wszystko co obok wpada do bramki.

Czy miałby miejsce w składzie? Wątpię, przeleciałem tabelę i wyszło mi że jedynie gdzie by się łapał to Reading, wszędzie indziej ławka. No bo tak, lecąc od dołu:

Julio Cesar
---
Al Habsi
Mignolet
Krul
Given
Boruc
Begovic
Schwarzer
Ruddy
Jaskalainen
Vorm
Foster
Reina
Howard
Lloris
Szczęsny
Cech
Hart
De Gea

Powiedzmy sobie szczerze, jeśli Davidowi się coś stanie to mamy cholerny problem. tfutfutfutfu. Wtedy tak czy tak będzie źle, nieważne czy będzie grał Lindegaard czy jakiś młodziak. Ale ja wolę młodego, ambitnego juniorka z którego może coś w przyszłości być niż Lindegaarda który nigdy nie będzie lepszy niż jest. Chociaż w jego przypadku powinno to brzmieć-nigdy nie będzie mniej beznadziejny jak jest teraz.


A na Fabregasa i tym bardziej Thiago bym nie liczył. Już nie tylko dlatego że te transfery są raczej nierealne. Thiago jak tylko zacznie coś sobą prezentować to na pewno zgłoszą się po niego z Barcelony. Chyba nikt się nie łudzi że wtedy by odmówił? DNA czy coś takiego Smile Nie uśmiecha mi się trenowanie im grajka.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-05-2013 09:20 przez michal94klb.)
31-05-2013 09:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #4205
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Przypominam, ze w pierwszym sezonie Lindegaard był dużo pewniejszy od De Gei. Wtedy według niektórych to David był do odstrzału Tongue

Nie rozumiem tych obaw o "trenowanie" Barcelonie grajka? Co w tym złego, ja widzę w tym tylko świetny biznes. Czy Arsenal zrobił zły interes na Fabregasie? Kupili prawie za darmo grajka, który przez wiele lat ciagnął ten zespół za uszy po czym odsprzedali go za grubą forsę do klubu gdzie sie wychowywał. No serio, kwintesencja wtopy transferowej - tylko, że dla Barcy. Nie miałbym kompletnie nic przeciwko kupieniu Thiago za te 18 baniek, po czym odsprzedaniu go po 5 świetnych sezonach za 40.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
31-05-2013 09:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal94klb Offline
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 1
Post: #4206
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Taak, tylko że Fabregas przyszedł do Arsenalu za juniora, mając lat 16. Thiago ma teraz 22. Także miałby wysiedzieć 5lat? Wątpię, o wiele bardziej prawdopodobne jest to że zgłosiliby się po sezonie. Po za tym podobno chcą w wypadku transferu klauzulę wykupu za jakąś śmieszną kwotę. Nie chcę grajka na sezon/dwa bo po tym czasie problem się pojawi znowu i będzie trzeba szukać kolejnego rozwiązania. Lepiej znaleźć sobie kogoś innego, dla mnie Thiago tyłka nie urywa i można na pewno wyciągnąć coś ciekawszego. Kogoś komu nawet jak zamarzy się transfer do Hiszpanii to klub będzie miał coś więcej do gadania niż tylko przyjąć do wiadomości faks z informacją że Barca aktywowała klauzulę.
31-05-2013 09:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #4207
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja w ogóle nie chcę u nas katalońskiego ścierwa. To, że gramy w Teatrze Marzeń, nie oznacza, że mamy ściągać aktorów na OT.

Skład już jest wg mnie optymalny. Moyes też potrzebuje tego miesiąca na zaznajomienie się z sytuacją.
Zastępca Carricka wydaje się priorytetem. Resztę ja bym zostawił bez zmian. No, może lewoskrzydłowy, bo Nani woli grać na prawej, a Young nie jest człowiekiem na miarę pierwszego składu. Ale tragedii nie będzie jak nie kupimy nikogo, serio.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
31-05-2013 11:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal94klb Offline
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 1
Post: #4208
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Będzie tragedia, co w tym sezonie pokazało City. Żadnego transferu, dopiero w ostatnich dniach kupienie na siłę Maicona,Garcii,Sinclaira i Rodwella. Jak skończyli? Też się wydawało że ekipa która zdobyła mistrzostwo nie potrzebuje wzmocnień. Czołg do środka pola to priorytet, później można pomyśleć o wymianie skrzydeł.
31-05-2013 12:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
robaldo Offline
k.robka
*****

Liczba postów: 1,354
Dołączył: Dec 2010
Reputacja: 39
Post: #4209
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
City, to szejkowy wytwór, który rządzi się swoimi prawami. Porównywanie ich doświadczeń z naszymi, jest nie na miejscu.

"Możesz mówić co chcesz o tradycji Barcelony, czy Realu Madryt, ale nikt i nic nie może równać się z historią Manchesteru United"
31-05-2013 12:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal94klb Offline
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 1
Post: #4210
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Głupie rozumowanie. Nie jesteśmy niepokonani, w tym sezonie było sporo niedociągnięć więc takie podejście "jesteśmy United, inni mogą nam buty czyścić" jest nie na miejscu. Każdy klub potrzebuje wzmocnień. A brak takowych w przypadku MU będzie oznaczało prawie to samo co odpuszczenie walki o tytuł i LM.

ed:
tym bardziej że zarówno City jak i Chelsea wymienili nieudaczników na sensownych trenerów.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 31-05-2013 12:36 przez michal94klb.)
31-05-2013 12:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #4211
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Czy kłopoty City rzeczywiście wynikały z niedoborów kadrowych, czy raczej z burdelu w szatni i słabego treneirro, który nie umiał tego wszystkiego ogarnąć? Akurat pakę mają najmocniejszą w lidze, brakowało im jedynie organizacji. Także takie porównanie jest bez sensu. United nie potrzebuje rewolucji kadrowej, a jedynie delikatnego uzupełnienia składu. Nie uważam, że nie potrzebujemy żadnych wzmocnień, ale ich brak nie byłby też tragedią. Z obecnym składem spokojnie jesteśmy kadrowo konkurencją zarówno dla City jak i dla Chelsea i jeśli tylko nie dosięgnie nas kolejna plaga kontuzji to kolejny tytuł jest jak najbardziej realny w obecnym składzie.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
31-05-2013 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #4212
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Dziwi mnie to, że wygrywamy ligę z 11-punktową przewagą a ktoś mi wmawia, że na siłę mamy szukać wzmocnień. Wzmocnieniem jest Zaha, wzmocnieniem jest powrót Fabio, śmielej można powoli stawiać na Powella IMO. Jeden, góra dwóch zawodników można dokupić - chyba, że będziemy kogoś sprzedawać.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
31-05-2013 14:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #4213
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No z tymi punktami to bym się nie zapędzał bo mieliśmy ich dokładnie tyle ile rok temu, tylko że wtedy ta liczba nie starczyła do zdobycia mistrzostwa. Z resztą się zgadzam.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
31-05-2013 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal94klb Offline
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 1
Post: #4214
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Na siłę? Mógłbyś tak mówić np. o sprowadzaniu Walkera albo Hummelsa ale nie o pozycjach na których nie wyglądamy najlepiej...
31-05-2013 15:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #4215
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No, ja liczę na przebudzenie Valencii i na powolną asymilację Zahy, a o zastępcy dla Carricka już pisałem. Jak przyjdzie Fabio to lewą obronę też mamy załatwioną.
Chyba, że kogoś sprzedajemy - wtedy kupujemy w zamian.

BTW mi się wydaje, że Moyes jednak będzie chciał kogoś znaczącego kupić. Każdy nowy manager chciałby odcisnąć swoje piętno na objętym zespole, bez wyjątków.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
31-05-2013 15:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości