Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Kupczyk Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 35
Dołączył: May 2013
Reputacja: 0
Post: #4201
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(30-05-2013 21:09)michal94klb napisał(a):  W miejsca skrzydłowych Zaha, Fabio i Bale

Zaha? On rozegrał dopiero jeden wspaniały sezon w Championship i ma się dopiero ograć z drużyną, nabrać doświadczenia, a dopiero potem stać się gwiazdą. Czy Bale od razu po przyjściu z Southampton w 2007r. skoczył do pierwszego składu i zrobił różnicę. Zaha to świetny gracz, ale jeszcze nie zawodnik pierwszego składu Wink

(30-05-2013 21:09)michal94klb napisał(a):  ile od kilku lat po cichu marzę o Fellainim(pierwszy transfer w każdym kolejnym FMie) tak teraz domagam się tego już na głos.

Fellaini jest również i moim marzeniem od 2 lat. A teraz po przyjściu Moyesa, mam nadzieję, że moje marzenia się urzeczywistnią. Do tego Bale (który również jest marzeniem) i mamy naprawdę świetną pakę. Co do Rooneya, to zobaczymy. Jeśli zakopią z Moyesem topór wojenny i zaczną współpracować, myślę, że będziemy mieli z niego pożytek. Jeśli jednak zdecyduje się odejść, OK - byleby tylko za granicę.
A Cleverley? Myślę, że trzeba dać mu jeszcze szansę Wink Mógłby okazać się świetnym zmiennikiem Fellainiego (ehh..)
30-05-2013 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Kupczyk - 30-05-2013 21:57

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości