Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #4298
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie no, ja to widzę tak, że celowo nie szukamy v-ce Carricka. Moim zdaniem może to być Fletcher, ale nie bardzo mi pasuje w tej roli. Szkoda, że pozbyliśmy się Gibsona.

Do środka przyjdzie Thiago i Strootman, sądzę, że już po ptokach z Fellainim. Tak naprawdę to chyba tylko za Belgiem przemawia to, że go dobrze znamy, a większość Strootmana nie widziała. Ja widziałem, ale też mam obawy, że nie odpali w Anglii [jednak z jego warunkami fizycznymi jest to niemożliwe, będzie kocurem]. Thiago pewnie jest "deal is done", przez co mega się ciesze i czekam, aż zacznie zapodawać takie passy, że żaden wizjoner na świecie by się nie powstydził. Oczami wyobraźni widzę to tak: Carrick przejmuje piłkę i oddaje ją do Thiago, ten jakaś klepka z Kagawą i daje prostopadłą do Zahy. Ten jakieś czarowanko na skrzydle, obrońca wkręcony, przychodzi następny, znowu wkręcony i wrzuca ją do Robina, a ten kończy mecz z dopplepackiem. Tak to będzie wyglądało wszystko. Smile

Obecnie mamy problem ze skrzydłowymi, jest ich trzech. Sytuacja Naniego przypomina mi trochę Berbatova, niestety. Young jest szklany [a może Moyes wrzuci do sztabu szkoleniowego jakiegoś nowego lekarza? Mam nadzieje, że obecny Mengele odejdzie, bo to troche kpina jest Big Grin], Valencia jest po kiepskim sezonie [grał z kontuzją?], ale kurwa. Niby ma jedną noge, ale jedną noge też ma Robben, Di Maria i wielu, wielu innych. Dlaczego oni mogą sobie z tym poradzić, a Antek nie? IMO to mu w głowie siedzi, bo to są jaja. Jednego sezonu robi saty 4g/14a, a kilka miesięcy później jest najgorszym zawodnikiem Manchesteru. No i do tego dochodzi Zaha, czyli wielka niewiadoma, w której są pokładane wielkie nadzieje. Nie ukrywam, że ja też liczę na tego chłopaka, zaimponował mi pewnością siebie, no i dryblingiem. Ja już pisałem - na rynku nie widzę zawodnika, który by nas wzmocnił na skrzydle. Undermine pisze o Di Marii - zgoda, jest fajnym zawodnikiem, pener na skrzydle. Ale jak czytam o kwocie 15 milionów to nie wiem czy mam się śmiać, czy płakać nad dziennikarskim gównem. A Mata to raczej ściema, sam zawodnik zapowiedział, że jego miejscem jest Chelsea.

Baines? Jeżeli kwota za bocznego obrońce (!!!), nawet tego najlepszego, wyniesie 20 milionów to należy się uderzyć w czoło. Jest znakomity Pat, wraca Fabio, liczę na Buttnera.
29-06-2013 10:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Pchela - 29-06-2013 10:42

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości