Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #4323
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Lasq napisał(a):A ja oglądałem mecz gdzie Valencia zdobył asystę lewą nogą, tylko co z tego. Messi zawsze szuka strzałów lewą nogą, zwody też w 90% przypadków robi na lewo, tylko co z tego jak robi to na tyle szybko, ze obrońca który nawet wie co on zrobi nie nadąża.

Też widziałem pare zagrań Valenci lewą nogą ale są one rzadkością, nawet na kilka metrów stara się podawać prawą, a Messiemu nie robi to różnicy którą nogą poda na te 5 metrów, tak samo z wykończeniem, jeśli ma piłkę na prawej nodze to nie zawaha się z niej uderzyć natomiast Valencia czy marysia zawsze szukają tej lepszej nawet jak mają dobrą piłkę na słabszej nodze. Wiadomo każdy zawodnik szuka swojej lepszej nogi, ale bez jaj masz dobrą piłę na lewego woleja walisz z prawej i piłka leci w miejsce gdzie wykonuje się rożny. Ja sobie cenie zawodników którzy nie boją się korzystać ze słabszej nogi bo każdy wie (kto gra w piłkę) że są takie momenty że jak się pierdzielnie słabszą nogą to piła leci aż miło patrzeć, sam wiem to po sobie. Po drugie można ćwiczyć tą słabszą nogę żeby być lepszym graczem. Odkąd Antek do nasz przyszedł nie widzę poprawy gry jego lewej nogi więc to też o czymś świadczy...

Undermine napisał(a):Jak można porównać Valencie do Di Marii to nie rozumiem. To jak porównywanie Naniego i Ronaldo.

A ja nie rozumiem jak można stawiać na równi Di Marię z Messim i Robbenem bo wszyscy mają tylko lewą nogę? Oczywiście Messi nie jest jednonożnym graczem

Dla mnie i Valencia i Di Maria są tak samo słabi i nie nadają się do tak wielkich klubów w jakich grają obecnie. To który z nich jest lepszy decydują niuanse. Foster dobrze to ujął Hulk to czołg a w każdej drużynie (poza barcą) przydałby się taki czołg
04-07-2013 09:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - El Polako - 04-07-2013 09:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości