Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #4346
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
robaldo napisał(a):W ogóle to mam wrażenie, że w ostatnim czasie na tym forum robi się z Manchesteru United i ludzi odpowiedzialnych za transfery w tym klubie, jakiś debili i kretynów. Ludzi, którzy żyją w nierzeczywistym świecie i którzy poprzez swoje... nie wiem lenistwo?, niedbalstwo?, niekompetencję? działają na szkodę klubu. No bo przecież można zrobić jeden, piąty, dziesiąty transfer; można kupić tego zawodnika, czy tamtego. Ale te niedoinformowane gamonie albo o tym zawodniku nie wiedziały, albo leciały sobie w kulki w trakcie negocjacji i w końcu ten biedny zawodnik musiał uciec do innego klubu. Ludzie, opamiętajcie się...

Aha aha.


Michał mi chodzi o transfery do środka pola, nie podkreśliłem tego wystarczająco? Mamy bladą sytuację z środkiem pola i tylko o to mi chodzi i tylko w tym wypadku jako kibic wyrażam swoje niezadowolenie. Czy każe wybulać grube bańki na abstrakcyjne transfery? Nie. Czy każe latać przedstawicielom klubu do mediów, by Ci zdawali raporty na kogo robimy zakusy? Nie. Czy narzekam na naszą kadrę, zarzucam im niekompetencję i czarno rysuje przyszłość klubu? No nie. Więc nie wiem po co zwłaszcza @robaldo ciśnie tu jakieś moralizatorskie teksty, które mijają się z celem. Do końca sierpnia daleko i może się jeszcze sporo wydarzyć, nauczony jednak doświadczeniem lat przeszłych zachowuję jednak zdrowy dystans i pewną obawę, ze i teraz moze wyjść podobnie.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
11-07-2013 11:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 11-07-2013 11:06

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości