Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #4348
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ogólny wniosek jest taki, że kibice byli i będą domagać się transferów, nawet tych głośnych i z góry niedorzecznych, bo to jest sól okresu wakacyjnego kiedy nie ma rozgrywek i czymś 'trzeba żyć'. Ja nie buduje jakichś kosmicznych tez, czuje jedynie lekkie poirytowanie, że ostatnim zawodnikiem, który wprowadził do środka pola troche jakości był Hargreaves kupiony... 5 lat temu. Nie narzekam na inne pozycje, bo te są mocno lub po prostu dobrze obsadzone, ale ciśnienie podnosi mi personalne zestawienie środka pola takiego Bayernu, Juve, PSG, Chelsea czy nawet BVB, a wciąż tego brakuje u nas - w najbardziej utytułowanym klubie z Wysp. Carrick to jedno, tylko że za nim jest długo długo nic i dopiero Ando i Clev (wiem wiem, ze to inne pozycje - generalizuje). Do tej pory opieraliśmy grę na szybkich i skutecznych skrzydłach, w tamtym roku w głównej mierze na RVP. Kibice wyczekują tych transferów i ja się wcale nie dziwie.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
11-07-2013 11:54
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 11-07-2013 11:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości