Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #4351
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Inni potrafią załatwić piłkarza w pięć minut
Yhy, tak jak np. Bayern z Martinezem, Barca z Fabregasem itd. itd.

Hazard, czy Lucas odrzucili nasze oferty. Tak jak Van Persie, czy Berbatov odrzucili oferty od City. Taka jest piłka. Nie każdy piłkarz chce umierać za United. Z Ronaldinho ponoć ciała dał Kenyon.

My też potrafimy załatwić szybko transfer, ale nie w każdym przypadku się da.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
11-07-2013 14:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #4352
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Patrzę tak z boku na to zamieszania z Thiago i myślę sobie, że jeżeli jest tak, że on się miesiąc waha, czy w ogóle z łaski pańskiej chce do nas przyjść, i to tylko po to, żeby zagrać na MŚ, to niech wypierdala na drzewo. Wolę się oprzeć na Cleverleyu niż na najemniku, który potem i tak odejdzie do Srarcy.

A jeżeli chce do nas przyjść, tylko z jakichś tam powodów transfer się opóźnia, to przywitam go z otwartymi ramionami - jak każdego innego zawodnika.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
11-07-2013 17:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal94klb Offline
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 1
Post: #4353
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jak ma się wahać skoro do tej pory nie było oferty czyli tak naprawdę nie ma w czym wybierać. Przecież sam nie przyleci z wszystkim świstkami w gębie do Manchesteru i nie będzie się prosił o to żeby wpłacili klauzulę.
11-07-2013 17:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #4354
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Wydaje mi się, że tej sprawie bardziej chodzi o to, gdzie on chce pójść, a nie kto złoży ofertę, skoro ma klauzulę odejścia na poziomie średniego gracza PL i każdy może taką złożyć, nawet Swansea - ale co ja się tam znam.

E: trochę się źle wyraziłem - oczywiście że ktoś MUSI złożyć ofertę, żeby Thiago gdzieś przeszedł. Tyle, że klauzula odejścia jest tak wątła, że nie sądzę, że jakby Thiago się nastawił konkretnie na jakikolwiek większy europejski klub, to ten nie byłby w stanie wyłożyć takiej kwoty.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2013 17:52 przez Mubinio.)
11-07-2013 17:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #4355
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(11-07-2013 17:43)michal94klb napisał(a):  Jak ma się wahać skoro do tej pory nie było oferty czyli tak naprawdę nie ma w czym wybierać. Przecież sam nie przyleci z wszystkim świstkami w gębie do Manchesteru i nie będzie się prosił o to żeby wpłacili klauzulę.

Naprawdę w to wierzysz, że żaden klub nie rozmawia z Thiago(albo jego agentem)?

A co do klauzuli to nie jest to takie oczywiste -> http://www.trulyreds.com/20130710/why-th...mplicated/

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2013 18:05 przez michal85.)
11-07-2013 18:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #4356
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jeżeli ma też ofertę z Monachium to powinniśmy go skusić pieniędzmi i zaoferować większą tygodniówkę od bawarczyków. Może to na niego zadziała...
11-07-2013 18:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal94klb Offline
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 1
Post: #4357
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Rozmowy to jedno a aktywowanie tych cholernych 18mln to drugie.
11-07-2013 18:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4358
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat: Patrzę tak z boku na to zamieszania z Thiago i myślę sobie, że jeżeli jest tak, że on się miesiąc waha, czy w ogóle z łaski pańskiej chce do nas przyjść, i to tylko po to, żeby zagrać na MŚ, to niech wypierdala na drzewo. Wolę się oprzeć na Cleverleyu niż na najemniku, który potem i tak odejdzie do Srarcy.
Co za bzdury.

Klub powinien wpłacić te 18mln, dopłacić nieszczęsny podatek i brać tego Thiago póki Guardiola go nie zacznie kusić.
11-07-2013 20:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #4359
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ktoś musi być niezwykle naiwny jeśli twierdzi, że Guardiola dopiero teraz przypomniał sobie o Thiago i tylko przez fakt, że nam się nie chciało, może nas uprzedzić.

Cytat:Rozmowy to jedno a aktywowanie tych cholernych 18mln to drugie.
Na kij aktywować klauzulę, jeśli zawodnik nie jest zdecydowany? Zasady FIFA to jedno, ale doskonale wszyscy wiemy, że nieoficalne spotkania odbywają się najczęściej zanim dojdzie do oficjalnej oferty.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-07-2013 21:37 przez michal85.)
11-07-2013 20:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #4360
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Tam już chuj w tego, aby opcje rezerwowe były. Dzisiaj pokazywała się wiadomość, że Fella+Baines na celowniku - no i już ciut weselej. Chociaż osobiście z tym Bainesem to bym odpuścił, tylko Belga plus jeszcze jakiegoś chłopa - jakiś może talenciak z Ligue 1, oni tam zawsze kogoś mająSmile i ognia, bo niby do końca okienka daleko, ale pierwszy mecz o stawke za miesiąc więc dobrze byłoby pokopać troche z drużyną i zacząć się zgrywać. Wiadomo zresztą jak wygląda nasze pierwsze 5 spotkań w lidze.

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
11-07-2013 21:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #4361
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 napisał(a):Ktoś musi być niezwykle naiwny jeśli twierdzi, że Guardiola dopiero teraz przypomniał sobie o Thiago i tylko przez fakt, że nam się nie chciało, może nas uprzedzić.

Otóż to, zadziwiające jest to jak wiele osób zarzuca działaczom United opieszałość w kwestii transferów (nie chodzi mi o to forum, ale ogólnie). Moim zdaniem oferta od United leżała na stole dawno temu i tylko sam zawodnik z jakiegoś powodu zwlekał, kto wie, może czekał na konkretną ofertę od Guardioli, albo zapewnienie władz Barcelony, że będzie grał więcej? Jeżeli Thiago nie wyląduje w United to będzie jedynie jego decyzja. Nie wszystko da się załatwić górą pieniędzy, szczególnie kibice United powinni zdawać sobie z tego sprawę. Ja szanuję Moyesa, za odmowę komentowania spekulacji transferowych, facet pokazuje że ma wielką klasę, ładny kontrast z Mourinho, który zapytany o Rooneya od razu sypie z rękawa dwuznacznościami. Coraz bardziej podoba mi się nasz nowy trener.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
12-07-2013 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #4362
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Tak nawiązując do Moyesa jako trenera to chyba nie spodziewaliście się, że Szkot będzie inny w United niż w Evertonie. Bądź co bądź sposobem pracy obaj Szkoci są podobni dlatego od dawna ten wybór na następcę uważałem za najlepszy. Co do transferów to teraz nie idzie się zasłonić Scholesem i kogoś kupić trzeba. Ja jestem daleki od łykania każdej plotki dziennikarskiej, akurat Thiago mnie słabo jarał, średnio go chciałem, ale Strootman czy Fellaini, jeżeli nie takich zawodników potrzebujemy to jakich?

Z jednej strony to dobrze, że się o nich nic nie mówi, bo zazwyczaj transfery nam wychodzą gdy są po cichu a nie gdy jest w około nich mega duża otoczka, więc uznam, że skoro nic się nie mówi o Fellainim czy Strootmanie to jest to dobry znak.
12-07-2013 14:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #4363
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja trochę żałuję Wanyamy - 12,5 melona to dość mało, bardzo dobrze się prezentował w Lidze Mistrzów, nawykły do twardego stylu gry. Pewnie będzie hitem w PL.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
13-07-2013 05:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal94klb Offline
Member
***

Liczba postów: 52
Dołączył: Nov 2010
Reputacja: 1
Post: #4364
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Thiago w Bayernie, czyli tak jak mówiłem-za szybko te wszystkie analizy taktyczne na redlogach, zdecydowanie za szybko...
14-07-2013 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4365
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Szkoda, cholernie szkoda...
W sumie co się dziwić młodemu Hiszpanowi. Idzie do najlepszej obecnej drużyny w Europie i wraca pod skrzydła swojego trenera. Tak naprawdę wszystko przemawia na korzyść Bayernu. U nas mógł z miejsca liczyć na miejsce w podstawowym składzie, a w Monachium będzie musiał mocno o to miejsce powalczyć. Jestem jednak pewien, że sobie to miejsce wywalczy.
Przykro, bo kolejny już raz świetny zawodnik przechodzi nam koło nosa... mam nadzieję, że Moyes, tak jak zapowiadał ma swoje cele nad którymi pracuje i już niedługo będziemy mieli więcej konkretów.

PS Bayern ma mocniejszych zawodników na ławce niż my w podstawowym składzie... mam na myśli skrzydłowych i środkowych pomocników. Sad, but true.

A i jeszcze jedno, jakkolwiek osoba Pepa miała wpływ na decyzję Thiago, tak sytuacja ta pokazuje ile znaczy zwycięstwo w Lidze Mistrzów.



Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-07-2013 19:37 przez Foster.)
14-07-2013 19:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości