Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4437
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jeśli chcemy by Fellaini do nas trafił (był wspomniany parę postów wyżej) to musimy się sprężyć, gdyż klauzula w jego kontrakcie przestaje być ważna wraz z końcem lipca.

Odnośnie tego co napisał Gary, druga część zdania jest oczywista. Mamy przyzwoitych zawodników Cleverley no i ten Anderson. Jak już mamy kupować pomocnika bardziej ofensywnego to tylko jakiś world class. Martwi mnie, że w dalszym ciągu nie widać żadnej alternatywy dla Carrick'a.

E: Chyba, że do wyciągnięcia będzie młody zawodnik ze sporym talentem. Mam tu na myśli konkretnie jednego zawodnika - Marco Verratti. Po raz kolejny głośno robi się o jego odejściu z PSG. Nie raz miałem okazje oglądać chłopaka w akcji i jestem nim zachwycony. Problemem jest jednak fakt, że jest on jeszcze lichszej postury niż Tom. Jeśli jednak żaden Cesc czy Modrić do nas nie trafi to bardzo chętnie bym go ujrzał w naszym składzie. Wtedy jednak należałoby pożegnać się z Anderson, by obaj nie zabierali sobie minut na boisku. A tak już nawiasem to Andersona tak czy siak powinno się sprzedać, ale to już temat na inną okazję.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-07-2013 16:05 przez Foster.)
24-07-2013 15:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 24-07-2013 15:18

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości