Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
duskhorizon Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: May 2012
Reputacja: 5
Post: #4468
Odp: RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(26-07-2013 09:52)daniel napisał(a):  Być może muszę wprost - CHCĘ BY MANCHESTER UNITED PRZEPROWADZIŁ DWA TRANSFERY DO ŚRODKA POLA, NAJLEPIEJ TRANSFERUJĄC GRACZY ZE ŚWIATOWEGO TOPU.

To skoro robimy swoisty comming out to ja tez napisze. Tak chce by Manchester United nie przeprowadzal zadnych drogich transferow, opieral gre na wychowankach i transferach mlodych zawodnikow, nieoszlifowanych brylancikow ktorych mozna uformowac. Kiedys ktos powiedzial Fergiemu ze nie mozna wygrac niczego z dzieciakami. On pokazal ze mozna. Dlatego pokochalem ten klub. Oczywiscie podejscie utopijne z mojej strony.

Swoja droga, dwa pytania :

Czy uwazacie United za klub inny niz wszystkie (zdecydowana wiekszosc) i z jakiego powodu?

Jesli tak, to jak wedlug was mamy podkreslac swoja specyficznosc? Czy juz jej nie stracilismy/tracimy?

Osobiscie ja innosc United widzialem wlasnie w podejsciu do zawodnikow, w tym również wychowankow,cierpliwosci, madrych transferach. Stabilnosci. Moze to tylko moje urojenia, nie wiem.
26-07-2013 21:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Odp: RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - duskhorizon - 26-07-2013 21:53

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości