Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #4474
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja wypowiedziałem się tylko do tej informacji która została podana wyżej że nikt z United nie rozmawiał z Thiago o transferze. Mogliśmy zrobić bardzo dużo, przede wszystkim pokazać że chcemy by grał u nas.
Tu masz rację tak naprawdę nie wiemy nic o tym jakie były ruchy z naszej strony jak i ze strony Thiago, to wie tylko zarząd i sam gracz czy staraliśmy się o nie go czy nie...
Jednak zdaje mi się że próbowaliśmy (z marnym skutkiem) bo jeśli nie to dlaczego nie staraliśmy się wyciągnąć Fabregasa przed odejściem Thiago? Przecież wtedy łatwiej byłoby go wyciągnąć z Barcy i możliwe że za mniejszą kwotę.
Co do Ikaya to warto by po niego sięgnąć ale zdaje mi się że szanse są takie jak w przypadku Cesca.
Natomiast jeśli chcemy mieć w składzie Fellainiego to z tego co piszą na necie to z końcem lipca wygasa jego klauzula więc warto by było go ściągnąć i mieć koksa do środka pola niż czekać na Fabsa i na to że Barca ulegnie naszym staraniom i go odsprzeda.
30-07-2013 12:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - El Polako - 30-07-2013 12:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości