Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
daniel Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,744
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 6
Post: #4492
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 napisał(a):PS Osobiście byłbym zadowolony ze ściągnięcia Mccarthyego z Wigan.

Szacun, serio. Bardzo często się z Tobą nie zgadzam, chociaż lubię podyskutować, jednak tym razem nie łapie żadnego z powyższych argumentów. Nołnejmem był Chicha - opłacało się, praktycznie ten sam status miał Smalling, a i tak go zawineliśmy za ~10 mln Ł. Albo się ryzykuje albo się jest w dupie jeśli nie chce się sypnąć większym hajsem. Dla mnie to okienko jest przegrane, bo z realnych transferów został tylko Fellaini, a z takich podciągniętych pod SciFi (ale nie niemożliwym) Modric. Wypada Carrick i jest ostra sraka, w tym samym czasie uciekają tacy Wanyama, Strootman, Capoue, Kandogbia (chociaż ten ma podobno dziwnie skonstruowany kontrakt i nie wiadomo czy ten Real go ostatecznie capnie) i jeszcze kilku innych. Ja na dzień dzisiejszy jestem bardzo umiarkowanym optymistą...

Too weird to live, too rare too die

http://www.dzwiekumaniak.pl
08-08-2013 12:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - daniel - 08-08-2013 12:47

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości