Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #4517
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas napisał(a):Ale tu naprawdę kurwa nie chodzi o to, czy Michał ma 100% racji, czy nie ma jej w ogóle! Chodzi o to, jak prowadzicie dyskusje. Nigdy w życiu nie widziałem na tym forum takiego naskakiwania na drugiego człowieka, jakby Ci matkę obraził, tylko dlatego, że nie zgadzasz się z jego zdaniem.


A jak Michał ją prowadzi? Przedstawia swoje zdanie jako fakt, koniec, aż się odechciewa jakiejkolwiek dyskusji.Przy okazji dyskredytując osobę z którą się nie zgadza.

Żeby nie było offtopu totalnego, ciesze się bardzo, że żadna z tych barcelońskich gwiazdeczek do nas nie trafiła. Umiejętności Fabregasa bardzo ceniłem, wydaje mi się takim idealnym partnerem dla Carricka. Może z jednej strony szkoda, że odrzucił możliwość transferu, ale w tym przypadku kierują mną sympatie, a tej do zawodników Barcelony nie mam w ogóle Big Grin

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
08-08-2013 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Ruuuuuuuuuud - 08-08-2013 19:59

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości