Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4516
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Nie "chce stawiać na wychowanków" tylko "nie stać go, bo ma problemy finansowe i mu się pali w d...".
Mi by się marzyło wyciągnąć Lassa Diarrę(serio!) i właśnie Williana.
08-08-2013 17:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ruuuuuuuuuud Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,083
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 48
Post: #4517
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas napisał(a):Ale tu naprawdę kurwa nie chodzi o to, czy Michał ma 100% racji, czy nie ma jej w ogóle! Chodzi o to, jak prowadzicie dyskusje. Nigdy w życiu nie widziałem na tym forum takiego naskakiwania na drugiego człowieka, jakby Ci matkę obraził, tylko dlatego, że nie zgadzasz się z jego zdaniem.


A jak Michał ją prowadzi? Przedstawia swoje zdanie jako fakt, koniec, aż się odechciewa jakiejkolwiek dyskusji.Przy okazji dyskredytując osobę z którą się nie zgadza.

Żeby nie było offtopu totalnego, ciesze się bardzo, że żadna z tych barcelońskich gwiazdeczek do nas nie trafiła. Umiejętności Fabregasa bardzo ceniłem, wydaje mi się takim idealnym partnerem dla Carricka. Może z jednej strony szkoda, że odrzucił możliwość transferu, ale w tym przypadku kierują mną sympatie, a tej do zawodników Barcelony nie mam w ogóle Big Grin

"Saha looks lively, Rooney is always a danger, Giggs is evergreen, and Scholes is linking it all up... Chelsea? Who are they?"
08-08-2013 19:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #4518
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas napisał(a):Żeby nie robić offtopu, to Wiliam to nie jest przypadkiem pozycja Kagawy?

Możliwe ale zmiennika dla niego też nie mamy. Poza tym William mógłby grać na skrzydle i wtedy fajnie współpracowałby z kagawą, przynajmniej ja to tak widzę. Willian to solidne wzmocnienie i teraz jak Anży redukuje wydatki to łatwiej będzie go wyciągnąć.

W meczu Szachtar vs Chelsea najczęściej hasał na prawym skrzydle i środkiem a po lewej poruszał się tylko przy szybkich kontrach jak nikogo z Szachtara tam nie było, tak samo jak grali z Juve.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2013 21:30 przez Intel.)
08-08-2013 20:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pchela Offline
Banned

Liczba postów: 356
Dołączył: Feb 2013
Post: #4519
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(08-08-2013 20:14)El Polako napisał(a):  W meczu Szachtar vs Chelsea najczęściej hasał na prawym skrzydle i środkiem a po lewej poruszał się tylko przy szybkich kontrach jak nikogo z Szachtara tam nie było, tak samo jak grali z Juve.
A jego nominalną pozycją jest lewe skrzydło, Willian to uniwersalny gracz, "10" też by ogarnął. Wink

Red Lucas napisał(a):Od zawsze w taki sposób się wypowiadał i jakoś nikt nigdy z tego dymu nie robił. Taki ma styl, nie dodaje co chwile IMO itd
Widzisz, o tym mówię, o odnoszeniu się. Ty do mnie nic nie napisałeś, nic nie sprostowałeś i tak dalej, ale to nie ważne. Nie chodzi głównie o to, aby pisał IMO co chwile, czy cokolwiek. Przeczytaj post Ruuuuuuuuuuda jeszcze raz.

E: A, no i dlaczego nikt nie robił dymu też napisałem. Tongue
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2013 21:31 przez Intel.)
08-08-2013 20:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
duskhorizon Offline
Member
***

Liczba postów: 76
Dołączył: May 2012
Reputacja: 5
Post: #4520
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
A ja nadal się będe dopytywać : czy sądzicie że budowanie drużyny polega na ściągnięciu najlepszych możliwych piłkarzy pod względem umiejętności na daną pozycje?

Ja na przykład potrafię sobie wyobrazić sytuacje w której linia pomocy Carrick - Clev czy nawet Carrick - Jones będzie grała lepiej niż środek Carrick - Fabregas mimo że chyba nikt nie ma wątpliwości że na chwile obecną Fabregas jest najlepszym zawodnikiem z nich jeśli chodzi o umiejętności. Ale przecież to nie wszystko, liczy się 'chemia' liczy się to jak zawodnicy współpracują, liczą się czasem takie szczegóły o których my jako tylko kibice nie mamy najmniejszego pojęcia. Dlatego też siedzimy na forum a nie w sztabie szkoleniowym MU.

Ja w przeciwieństwie do niektórych nawet się specjalnie nie upieram że jestem Bóg wie jakim ekspertem od piłki nożnej. Jestem kibicem, kibic nie musi być obiektywny, wręcz nie powinien być. Więc nadal wierze i będę wierzył w sztab i w zawodników których obecnie posiadamy. Jak dotąd mnie ta wiara nie zawiodła. Mam też swój profil zawodników których lubię, dlatego zawsze będę patrzył z większą przyjemnością nawet na koślawego Jones'a na środku pomocy niż na gwiazdeczki pokroju Fabregasa Smile
08-08-2013 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #4521
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(08-08-2013 21:02)Pchela napisał(a):  Wybacz, nie śledzę tego forum dokładnie, wszystkich dyskusji nie czytam, długo na forum też nie jestem

(08-08-2013 21:02)Pchela napisał(a):  Może nie tyle, że Michał ma zerowe pojęcie o futbolu, ale jest na prawdę znikome. Do tego źle używa/użył terminologii - ale to wychodzi z braku znajomości tematu.

Wszystko się zgadza, tyle ode mnie, bo do niczego to nie prowadzi.

(08-08-2013 21:13)duskhorizon napisał(a):  A ja nadal się będe dopytywać : czy sądzicie że budowanie drużyny polega na ściągnięciu najlepszych możliwych piłkarzy pod względem umiejętności na daną pozycje?

Oczywiście, że nie. Dużo przecież mamy zespołów, gdzie zawodnicy są wyborni ale nie tworzą drużyny (vive City, czy Real). My tu też przecież nie oczekujemy, że ściągniemy do nas najlepszego grajka na tą pozycję, jaki biega po światowych boiskach. Ja, ale pewnie też i inni próbujemy znaleźć grajka, który naszym zdaniem piłkarsko wpasowały się do zawodników którymi dysponujemy. I po prostu wg większości tacy piłkarze, jak Cesc, czy Thiago mieliby duże szanse dobrze się wkomponować w nasz zespół.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-08-2013 21:21 przez RedLucas.)
08-08-2013 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #4522
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Wybrałeś najmocniejsze zestawienie jakie możemy wystawić, które wygląda naprawdę dobrze(pod warunkiem, że Tom jest w formie z początku zeszłego sezonu), ale wyjmij z zespołu Carricka i złóż dobrą linię pomocy. Każde zestawienie będzie wyglądać według mnie przeciętnie.
Niemal każdy zespół w lidze jest w takiej sytuacji, że jesli wypadnie jeden z liderów to nie ma godnego zastępcy. Z City wypada Kompany i co? Bida. Wypada Toure? Wszyscy płaczą. Z Chelsea wypada Ramires - to samo.

Nie jest tak, że tylko u nas wiele zależdy od jednego zawodnika. Warto by się oczywiście zabezpieczyć i jak najbardziej podzielam zdaniem, że należy ryzyko niwelować. Z tymże kogokolwiek byśmy nie kupili(z dostępnych) to i tak stracimy na jakości w porównaniu do Carrassa.

Zresztą prawdę powiedziawszy już graliśmy bez Carricka na starcie sezonu 2011/2012 i do tragedii dużo brakowało. Ando jakoś lubi grać i boku Cleva i vice versa. Oczywiście, taka para powoduje, że nie jesteśmy tak solidnie zabezpieczeni z tyłu jak w przypadku obecności Carricka. Da się najwyżej w trudniejszych meczach do pomocy im Jonesa i dramatu nie ma. Rozpatruję naprawdę najbardziej pesymistyczny wariant bo
1) Carrick może się popisać końskim zdrowiem
2) Myślę, że kogoś kupimy

Cytat:Come on, nie wierzę, że piszesz poważnie. Felek ma świetną technikę i jak na swój wzrost koordynację ruchową, dobrze czuje się z piłką przy nodze i nie panikuje pod presją rywala. Potrafi się świetnie utrzymać przy piłce i nieźle odnajduje się w kombinacyjnej grze.
Już wytłumaczyłem gdzie indzie poprzedni post, więc teraz krótko. Jestem fanem Fellainiego, tzn. zawodników o podobnej charakaterystyce. Już od dawna twierdzę, że takiego typu CMa nam brak. Nie poprawi on za bardzo jakości, ale da nam nowe opcje. Tyle tylko, że mam wątpliwości, żeby za takiego gracza dawać taki hajs.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2013 08:32 przez michal85.)
09-08-2013 08:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lukas Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,737
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 9
Post: #4523
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Trzeba się przyzwyczaić, że w dzisiejszych czasach za piłkarzy często płaci się więcej aniżeli podpowiada zdrowy rozsądek. Oczywiście są jakieś granice, których nie można przekroczyć (tak jak to było w przypadku Hazarda i niebotycznych kwot dla agentów), ale tutaj w przypadku Belga, kwoty o których się słyszy są w moim mniemaniu do zaakceptowania. Chłop sprawdzony w lidze, w dobrym wieku, wpisujący się w kryteria zawodnika, którego nam brakuje (może nie w 100% ale dość znacząco)- tylko brać.

To, że Andi lubi grać z Clevem to prawda i już to pokazali na początku tamtego sezonu, ale czy obydwaj będą w stanie przez większość sezonu utrzymać dobrą formę (ostatnio był z tym problem), a co ważniejsze uniknąć poważnych kontuzji? Chciałbym w to wierzyć.

Nikt i nic na świecie nie wywołuje u mnie tyle emocji co Manchester United.
I za to kocham ten klub.
09-08-2013 08:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kojot Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 674
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 3
Post: #4524
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:David Moyes has claimed that Manchester United are "closer" to completing their first major signing of the window, also iterating that the club pursues "the best players in the world."

David Moyes stated in his post-match press conference that Manchester United were "closer" to making their first major signing of the summer, while also suggesting that any move would be a big one.

Speaking after Manchester United's 2-0 victory over Wigan Athletic in the Community Shield, Moyes responded to questions over whether the club had made any progress with their transfer targets by stating: "Closer. We are moving forward. If we don't, I'm happy to go with what we've got."

We perhaps shouldn't read too much into the second part of that - it's obvious that United intend to add to their squad in this window, and Moyes is not going to reveal that the club are desperate to make signings in order to keep a strong negotiating position.

Intriguingly, Moyes also suggested that any transfer moves he does make will be big ones. When asked about why he had ried to bring Cesc Fabregas to Manchester United despite there being little chance of the move coming off, he replied: "Because Manchester United go after the best players in the world."

The prospect of Fabregas making that switch is not completely dead, although it certainly seems less likely now. United have also been linked with moves for Luka Modric and Marouane Fellaini as they look to add reinforcements to their squad ahead of the new season.

źródło: thebusbybabe.com

Jakoś martwią mnie słowa "If we don't, I'm happy to go with what we've got." i jakieś mam przeczucie, że zostajemy z tym co mamy.

I cannot put my finger on it now
The child is grown
The dream is gone
And I have become comfortably numb.
12-08-2013 10:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #4525
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Undermine napisał(a):Mi by się marzyło wyciągnąć Lassa Diarrę(serio!) i właśnie Williana.

Wchodzę na chwilę w dział który od jakiegoś czasu mnie kompletnie nie interesuje (zawodnik x lepszy od y, jak nie kupimy x to nie będziemy sie liczyc w walce o mistrzostwo) i widzę takiego bullshita XD

Po co nam Diarra który grał dobrze gdy zaczynał kiedyś dawno temu w Realu a potem imponował tylko zadziornością ponieważ brakowało mu innych umiejętności. Przecież nawet ten krytykowany przez was Jones na środku gdy musi tam zagrać wywiązałby się z tych zadań nie gorzej. Zawsze mnie to ciekawiło jak ktoś kto krzyczy o "nowoczesny" football, brzydki styl United może podawać potem takie nazwisko.

Po co nam Willian który nie jest lepszy od Kagawy.
Cytat:A jego nominalną pozycją jest lewe skrzydło, Willian to uniwersalny gracz, "10" też by ogarnął. Wink

Jak Willan gra na skrzydle to ja nie wiem co mam powiedzieć Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-08-2013 13:31 przez Cepilek.)
12-08-2013 13:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4526
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ciągnąc temat Lassa - lubię tego zawodnika, uważam, że jako rezerwowy byłby dobrym pomysłem, ale nie jest to jakiś must have. Ot, jeśli Anży faktycznie robi wyprzedaż i United kupowałoby Williana to można byłoby w pakiecie brać Lassa.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-08-2013 15:56 przez sebos_krk.)
12-08-2013 15:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #4527
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
United nie jest klubem który kupuje zawodników bo jest wyprzedaż. I w pakiecie jakiś tam grajek. W jakim pakiecie...

Fellaini to transfer kluczowy na teraz, na dobrą sprawę jest Kagawa który mógłby i powinien kierować naszą grą, ale musielibyśmy odejść od systemu z dwoma napastnikami. Jako zastępstwo dla Japońca mógłby w sumie być Adnan bo czemu miałby od czasu do czasu nie wejść skoro pokazał, że potrafi?
12-08-2013 16:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Cepilek Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 862
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 14
Post: #4528
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Lass rocznik 85 na rezerwę w dodatku po Anzy i Realu mało nie chciałby zarabiać Big Grin

Hubert

Przecież od dawna nie gramy na "tradycyjnych" dwóch napastników, gdy Roo czy Welbz grali z RVP zawsze jeden grał niżej gdzie Kagawa móglby wejść ale problemem były jego kontuzje i to że szkoda było nie grać Roo czy Welbeckiem przez co Kagawe musieliśmy upychać gdzie indziej.
12-08-2013 16:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #4529
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No to szkoda, że Kagawa zagrał jako "drugi" napastnik tylko raz w meczu bodaj z Norwich gdy wszystko było już jasne i zagrał naprawdę kapitalne spotkanie.
12-08-2013 16:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
El Polako Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 467
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 7
Post: #4530
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
duskhorizon napisał(a):Ale przecież to nie wszystko, liczy się 'chemia' liczy się to jak zawodnicy współpracują, liczą się czasem takie szczegóły o których my jako tylko kibice nie mamy najmniejszego pojęcia.


Właśnie, więc skąd możesz wiedzieć że Cesc nie współpracowałby tak dobrze z naszymi graczami?Tym bardziej że hiszpan grał razem w jednej ekipie z naszym najlepszym napastnikiem RVP, więc sądzę że współpraca była by nie najgorsza.

duskhorizon napisał(a):liczą się czasem takie szczegóły o których my jako tylko kibice nie mamy najmniejszego pojęcia. Dlatego też siedzimy na forum a nie w sztabie szkoleniowym MU.

Dlatego nasz sztab szkoleniowy złożył już kilka ofert za owego Fabregasa.

Cepilek napisał(a):Po co nam Willian który nie jest lepszy od Kagawy.
Bo Willian to bardzo dobry gracz który śmiało z powodzeniem może sobie hasać w środku pola jak i na skrzydłach, a forma naszych skrzydeł to obecnie wielka niewiadoma. Nani ma kaprysy i wraz z Youngiem jest podatny na kontuzje, Zaha jest młody więc za wiele nie można od niego oczekiwać, natomiast Valencia to Valencia. Także dodatkowa konkurencja mogła by się przydać. Lecz wiadomo, priorytet to środek pomocy.
12-08-2013 16:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości