Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #4522
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Wybrałeś najmocniejsze zestawienie jakie możemy wystawić, które wygląda naprawdę dobrze(pod warunkiem, że Tom jest w formie z początku zeszłego sezonu), ale wyjmij z zespołu Carricka i złóż dobrą linię pomocy. Każde zestawienie będzie wyglądać według mnie przeciętnie.
Niemal każdy zespół w lidze jest w takiej sytuacji, że jesli wypadnie jeden z liderów to nie ma godnego zastępcy. Z City wypada Kompany i co? Bida. Wypada Toure? Wszyscy płaczą. Z Chelsea wypada Ramires - to samo.

Nie jest tak, że tylko u nas wiele zależdy od jednego zawodnika. Warto by się oczywiście zabezpieczyć i jak najbardziej podzielam zdaniem, że należy ryzyko niwelować. Z tymże kogokolwiek byśmy nie kupili(z dostępnych) to i tak stracimy na jakości w porównaniu do Carrassa.

Zresztą prawdę powiedziawszy już graliśmy bez Carricka na starcie sezonu 2011/2012 i do tragedii dużo brakowało. Ando jakoś lubi grać i boku Cleva i vice versa. Oczywiście, taka para powoduje, że nie jesteśmy tak solidnie zabezpieczeni z tyłu jak w przypadku obecności Carricka. Da się najwyżej w trudniejszych meczach do pomocy im Jonesa i dramatu nie ma. Rozpatruję naprawdę najbardziej pesymistyczny wariant bo
1) Carrick może się popisać końskim zdrowiem
2) Myślę, że kogoś kupimy

Cytat:Come on, nie wierzę, że piszesz poważnie. Felek ma świetną technikę i jak na swój wzrost koordynację ruchową, dobrze czuje się z piłką przy nodze i nie panikuje pod presją rywala. Potrafi się świetnie utrzymać przy piłce i nieźle odnajduje się w kombinacyjnej grze.
Już wytłumaczyłem gdzie indzie poprzedni post, więc teraz krótko. Jestem fanem Fellainiego, tzn. zawodników o podobnej charakaterystyce. Już od dawna twierdzę, że takiego typu CMa nam brak. Nie poprawi on za bardzo jakości, ale da nam nowe opcje. Tyle tylko, że mam wątpliwości, żeby za takiego gracza dawać taki hajs.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-08-2013 08:32 przez michal85.)
09-08-2013 08:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - michal85 - 09-08-2013 08:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości