Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Hubson Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 2,275
Dołączył: Jul 2011
Reputacja: 12
Post: #4576
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Po prostu jest tego za dużo. Wydaje mi się, że można by do tego podejść z większym dystansem a mam wrażenie, że większość już na starcie zamiast stać murem za Menedżerem, żeby poczuł co to znaczy United i że ma duży kredyt zaufania a tu każdy błąd jest piętnowany w moim mniemaniu ze zdecydowaną przesadą tak jakby szukano pretekstu, żeby coś wyszło źle by móc powiedzieć "Za Ferga było lepiej".

Oczywiście, można było i powinno się to okienko potoczyć inaczej, ale ile my tak naprawdę wiemy? Oficjalnych informacji nie było przesadnie dużo w porównaniu do szamba w około jakiego pływały te oficjalne wiadomości. Oczywiście parę ofert było potwierdzonych, ale w zdecydowanej większości przypadków między innymi czemu po Fellainiego sięgnięto tak późno to TYLKO i wyłącznie nasze domysły. To co było źle, wiadomo, że nie da się przejść obok tego obojętnie, ale jeżeli mamy coś naginać to bardziej w stronę naszego menago niż przeciwko niemu. Przynajmniej mi się tak wydaje, że jesteśmy to winni Fergusonowi, bo przecież o to właśnie prosił. Tragedii wielkiej przecież nie ma, bo ten Fellaini czyli minimum zostało osiągnięte, to w jaki sposób i jakim kosztem to już inna sprawa, ale najważniejsze, że jest.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2013 15:09 przez Hubson.)
03-09-2013 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Hubson - 03-09-2013 15:07

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości