Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Lasq Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,917
Dołączył: Feb 2008
Reputacja: 23
Post: #4584
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Żeby kupić jakiegoś AMa, albo skrzydłowego to byśmy musieli kogoś najpierw sprzedać. Jako, ze zarówno Rooney, jak i Nani w klubie zostali to nie spodziewałem się kupna w ostatnim dniu okienka nikogo na te pozycje. Zresztą przez całe okienko klub nie wykazywał zbytniego zainteresowania wzmocnieniami w tych sektorach boiska (z AMami i skrzydłowymi łączyły nas tylko szybko dementowane plotki), także dla mnie te zapowiadane transfery w liczbie mnogiej, to byli najprawdopodobniej CM i LB. Z tego CMa kupiliśmy, a naszego zainteresowania pozyskaniem lewego obrońcy chyba nie rozumie nikt prócz Moyesa. Można więc faktycznie brak tego LB uznać za jakaś tam porażkę transferową, ale przecież nadal mamy Evrę (topowego LB w lidze i na świecie), a na zastępstwo względnie solidnego Fabio. Wiec ja po takiej "porażce" transferowej płakał nie będę.

Co do pogorszenia wizerunku klubu, to jak już mówiłem nie przemawiają do mnie te argumenty. Takie zespoły jak Real, Barca, Chelsea i jeszcze kilka innych, wielokrotnie ośmieszały się znacznie bardziej w okienkach transferowych, a jakoś dalej sprowadzają topowych graczy i problemów wizerunkowych nie mają. Jedynie z afery z Herrerą może się wykluć coś większego, jeżeli coś tam United zrobiło niezgodnie z prawem to faktycznie konsekwencje mogą być nieprzyjemne, ale tego póki co nie wiemy czy w ogóle jakaś wina United tam była - są jedynie spekulacje prasowe. Całą reszta tego "ośmieszania się" to są takie mini aferki, które należą do kanonu okna transferowego i po tygodniu zostaną zapomniane.

"Miarą twoich sukcesów jest liczba twoich wrogów."
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-09-2013 19:46 przez Lasq.)
03-09-2013 19:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Lasq - 03-09-2013 19:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 15 gości