Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #4641
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Coraz więcej informacji na temat Coentrao u nas i jakieś mam dziwne przeczucie, że rzeczywiście coś jest na rzeczy. Co Wy na to? Ja Wam szczerze powiem, że bardzo mi się podoba ta opcja, chyba najlepsza z dostępnych na rynku, a i kosztować nie powinien nas zbyt dużo. Oprócz niego pojawiają się ofc jeszcze nazwiska Shawa i Bainesa. Shaw byłby marzeniem, ale nie wierzę, że sypniemy tę kupę kasy, której oczekuje Southampton. A w Bainesie przeszkadza mi jego wiek. Coentrao za to ma 25 lat i chyba trochę stęsknił się już za regularnym graniem.

Wiadomo jego problemy w Realu tak naprawdę zaczęły się przez jego wybryki pozaboiskowe. Jednak nigdy nie zapomnę, jaki to był kocur w Benfice i zaraz po przyjściu do Realu. Wówczas zjadał chyba wszystkich left backów na świecie. Anglia to nie aż tak imprezowy kraj, nie ten klimat i myślę, że chłopak sobie poukładał już trochę w głowie i raczej drugiej szansy by nie marnował, a może i Moyes byłby w stanie jeszcze coś mu wytłumaczyć. Jestem jak najbardziej na tak i to jeszcze w styczniu.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
07-01-2014 16:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 07-01-2014 16:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości