Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4793
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ruuuuuuuuuud napisał(a):Dokładnie Michał, do tego jeszcze potrafiący wyprowadzić piłkę. Potrzebny jest nam nowy Rio, a nie nowy Vida czy Smalling Big Grin
Jeśli chodzi o wyprowadzanie piłek to Evans w tym aspekcie spisuje się znakomicie. Co lepsze, posyła znakomite piłki zarówno prawą jak i lewą noga.

Choć jestem podobnego zdania co Michał, to jeśli pojawiłbym się choć cień szansy na wyrwanie Francuza z Realu to grzechem byłoby nie skorzystać. To jest młody zawodnik, a już jest bardzo dobry. On lada chwila może stać się najlepszym zawodnikiem na swojej pozycji, który będzie dzielił i rządził niepodzielnie przez kilkanaście lat.

Bardzo żałuję, że Evans jest tak kruchej budowy, bo gdyby nie jego kontuzje to w nim widziałbym nowego lidera naszej defensywy. A tak, będziemy musieli sprowadzić kogoś, kto nimi pokieruje. Pytanie tylko kto? Osobiście nie mam pojęcia...

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
11-04-2014 12:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 11-04-2014 12:11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości