Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4832
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Dzisiejszy Bild podaje, że Javi Martinez chce odejść z Bayernu. Nie wiem ile w tym prawdy, ale jeśli rzeczywiście tak jest to bym go widział u nas. Świetny w defensywie, co najmniej przyzwoity w ofensywnie. Kontuzje trochę wyhamowały jego rozwoju, jednak to wciąż bardzo dobry zawodnik, który może być jednym z najlepszych. Jestem ogromnym zwolennikiem od czasów ME juniorów, kiedy razem z Thiago trzęśli całym turniejem.
Plusem Hiszpana jest fakt, że w razie potrzeby zawsze może grać jak środkowy obrońca. Choć nie jestem zwolennikiem wystawiania go na tej pozycji, to zawsze warto mieć takiego zawodnika, który w razie potrzebny może zagrać na innej pozycji. Idealnym scenariuszem byłby transfer duetu Kroos - Martinez. Jednak nie ma co na to liczyć, bo jeśli pozwolą komuś odejść to odejdzie jeden, a nie dwóch.

A i byłbym zapomniał, L'Equipe podało dzisiaj, że jednym z zawodników którego PSG jest skore sprzedać jest Marco Verratti. Jestem ogromnym fanem talentu Włocha, więc jeśli będzie możliwość to powinniśmy zrobić wszystko by trafił on na Old Trafford. Ten transfer wydaje się bardziej realny niż transfer Kroosa czy Fabregasa.

<ONE CLUB> <MANCHESTER UNITED> <ONE LOVE>


Mój Blog: Pod presją czasu
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2014 18:03 przez Foster.)
06-05-2014 18:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Foster - 06-05-2014 18:01

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości