Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4869
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(16-06-2014 12:55)Sirius napisał(a):  Nie widziałem za wiele Ramiresa w akcji, ale średnio podoba mi się polityka zbierania odpadów z Chelsea. Ok, może uda nam się go wykorzystać lepiej niż The Blues, ale skoro mamy rywalizować z londyńczykami to chyba nie tędy droga.

Przy okazji, goal.com, za Daily Telegraph podaje, że jesteśmy dogadani z Vermelenem.

My nie mamy rywalizować z Chelsea. Oni i City są poza naszym zasięgiem. Nasz cel to 3-4 miejsce i kwalifikacja do LM, zatem rywalizujemy z Arsenalem, L'poolem i Spurs.

Vermaleen to bardzo ciekawy transfer, nie wiedzie mu się w Arsenalu z powodu świetnej formy Koscielnego i Mertesackera, ale moim zdaniem jest lepszy od tej dwójki. Do tego rok do końca kontraktu, więc cena nie powinna być zbyt wysoka. Uważam, że gra warta świeczki, bo zostanie więcej pieniędzy na wzmocnienie innych pozycji.

Co do Shawa, to coraz bardziej mi się nie podoba ten transfer a raczej szopka. Jeśli to prawda, że So'ton odrzuciło 27mln to należy ich wyśmiać i kupić kogoś innego. Luke absolutnie nie jest wart takich pieniędzy. Mi się marzy Baines, ale Everton raczej nam nikogo nie sprzeda. Coentrao po świetnym sezonie też poza zasięgiem.

Co do Ramiresa to mam mieszane uczucia. Bardzo dobry pomocnik, ale nie wiem czy do 4-3-3 które zdaje się preferować LVG.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
16-06-2014 14:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - Under - 16-06-2014 14:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości