Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #4874
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ktoś mi jest w stanie powiedzieć, dlaczego dopiero dziś po raz pierwszy usłyszałem o takim człowieku, jak Memphis Depay?! Czemu nie ma tysiąca plotek wiążących go z najlepszymi klubami Europy?

Osobiście jestem oczarowany tym co dzisiaj zobaczyłem. Wszedł chłopak w naprawdę trudnej sytuacji i z miejsca stał się głównym motorem napędowym zespołu! Koledzy woleli grać z nim, niż szukać na prawej flance Robbena. Z tego co zaobserwowałem, to jest to taki nowoczesny skrzydłowy, którym przy naszej biedzie na pewno bym nie pogardził. Schodzi do środka, szuka gry kombinacyjnej, świetnie odnajduje się na małej przestrzeni, do tego świetna technika użytkowa, naprawdę jestem zachwycony. Do tego facet ma 20 lat. W przyszłym sezonie chyba specjalnie dla niego odpalę pary razy PSV.

Strasznie jestem ciekawy, co jeszcze pokaże na tych mistrzostwach. Czy dziś to był jednorazowy wyskok, czy nie? Z drugiej strony, nawet jeśli jest chłopak nierówny, to talent ma bez wątpienia przeogromny i myślę, że taki człowiek, jak LVG świetnie by go poprowadził.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
18-06-2014 22:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United - RedLucas - 18-06-2014 22:14

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości