Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Sirius Offline
Senior Member
****

Liczba postów: 424
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 3
Post: #4891
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jest już potwierdzone, że Buttner trafił do Dynamo Moskwa. W takim razie liczę, że wkrótce pojawi się info o naszym nowym lewym defensorzeRolleyes
24-06-2014 15:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedLucas Offline
Haxballowy supersnajper
*****

Liczba postów: 3,132
Dołączył: Jul 2008
Reputacja: 80
Post: #4892
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Spróbuję przenieść dyskusję o Herrerze we właściwe miejsce. Jakie są Wasze odczucia?

Ja Wam szczerze powiem, że mam mieszane uczucia. Widziałem gościa parę razy i nic nadzwyczajnego w nim nie ujrzałem, to Hiszpano jakich wielu w tej lidze. Ale zobaczymy, może się mylę. Może po prostu potrzeba mu transferu do wielkiego klubu, aby wskoczyć na kolejny level. Cieszy mnie jednak jedna kluczowa rzecz. A mianowicie, że jest to gość o takiej charakterystyce, jakiej nam potrzeba. Czyli kreatywny, wybiegany, z grubsza ogarniający deffa. Tego nam trzeba i miejmy nadzieję, że Ander ma jeszcze spore rezerwy potencjału.

"Duma mnie rozpiera. Mike Phelan od początku wiedział o całym przedsięwzięciu, ale nic mi nie powiedział! Chyba powinienem go zwolnić." - Sir Alex Ferguson o niespodziance, jaką było nazwanie jednej z trybun na Old Trafford jego imieniem.
24-06-2014 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #4893
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Będzie jak będzie ale powinno to być wzmocnienie, Kreatywny zawodnik, wybiegany, wg mnie pasuje do United
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-06-2014 16:24 przez samcro.)
24-06-2014 16:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
allfanmu Offline
Obserwator
*****

Liczba postów: 908
Dołączył: Jul 2010
Reputacja: 31
Post: #4894
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Ja tam bardzo się cieszę, że wróciliśmy do planów wobec tego zawodnika.

Oczywiście zobaczymy jak będzie, ale wygląda na wybieganego, walecznego i kreatywnego. Zdecydowane tak dla tego transferu.

Co mnie jeszcze przekonuje to to, że jest to Hiszpan specyficzny a więc Bask. Piłkarze Bilbao kojarzą mi się z brakiem gwiazdorzenia, walką, agresywnością. Dodatkowo powinien mieć łatwiej w aklimatyzacji z powodu Davida i Juana.
24-06-2014 17:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Loverboy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Post: #4895
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(24-06-2014 17:19)allfanmu napisał(a):  Co mnie jeszcze przekonuje to to, że jest to Hiszpan specyficzny a więc Bask. Piłkarze Bilbao kojarzą mi się z brakiem gwiazdorzenia, walką, agresywnością. Dodatkowo powinien mieć łatwiej w aklimatyzacji z powodu Davida i Juana.

Allfan ładnie napisałeś Smile Aklimatyzacja będzie udana.

Herrera to bardzo dobre posunięcie, jest w przystepnej cenie, ma 24 lata. Kreatywny, widziałem go w paru meczach Basków. Nawet jeśli będzie na takim samym poziomie jak w Hiszpanii, to możemy go sprzedać z niewielkim zyskiem, ale zawsze. Liczę, że ten transfer wypali. Teraz czekać na oferty z obrońcami.
24-06-2014 20:52
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mubinio Offline
jestę Scholsę.
*****

Liczba postów: 1,128
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 16
Post: #4896
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Loverboy napisał(a):Nawet jeśli będzie na takim samym poziomie jak w Hiszpanii, to możemy go sprzedać z niewielkim zyskiem, ale zawsze.


A to my teraz kupujemy piłkarzy po to, żeby ich odsprzedać z zyskiem? Chyba mnie coś ominęło.

Mędrzec bez własnego zdania jest gorszy niż padlina.
25-06-2014 05:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Loverboy Offline
Junior Member
**

Liczba postów: 9
Dołączył: Mar 2014
Reputacja: 0
Post: #4897
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Możliwe, że mnie trochę źle zrozumiałeś. Mata nie jest w szczytowej formie, tak? Jeśli za jakiś czas, jakby nie odnalazł formy można go sprzedać i jest zysk.
25-06-2014 07:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #4898
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Jeśli wierzyć doniesieniom to ten transfer już podobno klepnięty, więc zacząłem trochę czytać i orientować się jak najwięcej o tym chłopaku, bo szczerze mówiąc nie śledzę szczególnie ligi hiszpańskiej, a Bilbao już w ogóle. W kontekście Andera spotkałem się tylko z pozytywnymi opiniami:

Dziennikarze oczywiście wyrażają się o nim w samych superlatywach, podobno miał udany sezon w Bilbao, rozwinął się jeszcze bardziej w ciągu ostatnich 12-stu miesięcy i jest młodym środkowym pomocnikiem wkraczającym na tzw. "poziom światowy".

Wypytałem też kolegi, zawziętego kibica Barcelony i w ogóle bardzo dobrze zorientowanego w temacie ligi hiszpańskiej, który widział go w akcji wielokrotnie i ma o nim bardzo dobrą opinię. Przede wszystkim Ander to typ pracusia i zawodnika dobrze regulującego tempo gry, szuka gry i chce mieć piłkę przy nodze, trochę gorzej z grą defensywną, ale nie ma tragedii. LvG, który ma przecież rozeznanie w hiszpańskim stylu gry ładnie go nam poprowadzi.

Sam mam wielką nadzieję, że będzie to kolejny obiecujący Hiszpan, który tak jak Mata, Cazorla czy inny Silva zrobi w Anglii furorę i wypracuje sobie nazwisko. Teraz w United jest trener, który buduje drużyny mniej angielsko niż poprzednicy, a bardziej powiedziałbym europejsko z większym naciskiem na posiadanie piłki, nawet jeśli będzie to budowane lekko pod kątem brytyjskim to i tak powinno Herrerze pomóc / dać możliwość zaistnieć w tym zespole. Nic tylko czekać na oficjalkę Smile

Jeszcze w kontekście aklimatyzacji Ander i Mata znają się świetnie z reprezentacji Hiszpani U-21 Smile co pewnie nie było bez znaczenia.

[Obrazek: Adner_Imata.jpg]

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2014 14:46 przez Silvan.)
25-06-2014 09:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4899
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Wiecie co mi się najbardziej podoba w transferze Herrery? To, że media od nieudanej próby transferu w zeszłym roku, praktycznie w ogóle go z nami nie łączyły, a tu proszę - transfer gotowy. To pokazuje, że te wszystkie spekulacje medialne mają niewiele wspólnego z rzeczywistością i chyba prawdą jest, że Ed celowo puszcza informacje do mediów, tak by odciągnąć ich od naszych rzeczywistych celów.

Herrera i Shaw - dwie newralgiczne pozycje zostają wzmocnione. Cieszy mnie to, bo obaj zawodnicy będę trenować z zespołem już od samego początku okresu przygotowawczego. No, może Shaw dołączy ciut później, bo pewnie teraz będzie miał 2 tygodnie wolnego.

Krążą tez pogłoski, że United zaklepało sobie transfer środkowego obrońcy za kwotę 10 mln euro. Informacja ta przeszła jeszcze przed doniesieniami mediów o Vermalenie.



Mój Blog: Pod presją czasu
25-06-2014 12:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #4900
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Foster napisał(a):Ed celowo puszcza informacje do mediów, tak by odciągnąć ich od naszych rzeczywistych celów.

Transfer Herrery niczego nie dowodzi, może po prostu United nie byli w stanie sprowadzić ŚP z listy van Gaala i wobec upływu czasu postanowili odkurzyć plan transferowy, który leżał w szufladzie od poprzednich wakacji?

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2014 14:47 przez Silvan.)
25-06-2014 14:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Under Offline
Posting Freak
*****

Liczba postów: 1,138
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 31
Post: #4901
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
No to ja standardowo ze swoim pesymizmem.
Transfer Herrery W OGÓLE mnie nie przekonuje. Rozmawiałem ze znajomym Iberofilem który zawodowo opisuje La Liga i mówi, że to dobry piłkarz ale nie wie czy na poziom United(jeśli nasze aspiracje to TOP4 a nie 7 miejsce). Chłopak niby wszystko ma w porządku, ale wielkiego błysku nie ma. A do tego ta cena... Przecież on wyjdzie drożej od Fabregasa.

FREE SAMCRO

#VanGaalOUT
#MoyesOut już nieaktualne, ale zostanie tu na zawsze
25-06-2014 22:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
michal85 Offline
diabeł wcielony
*****

Liczba postów: 2,667
Dołączył: Jan 2008
Reputacja: 41
Post: #4902
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Podobne rzeczy dało się przeczytać rok temu o Strootmanie. Że jeszcze niegotowy, że kibice PSV wcale nie będą opłakiwać jego straty etc. Wprawdzie nie oglądałem Herrery w akcji wiele razy, ale wiele wskazuje na to, że to jest idealny typ pomocnika dla nas. Głodny sukcesów, zdeterminowany, energiczny, całkiem szybki, potrafiący pociągnąć z piłką do przodu i dobry w odbiorze. Materiał na box to boxa wydaje się wręcz wymarzony.

Że za podobną kasę można było mieć Fabregasa? Abstrahując od tego, że to zupełnie inny typ zawodnika( i jeśli LvG postanowił, że do jego koncepcji Ander jest lepszą opcją to ja to kupuję), to z pewnością jego tygodniówka będzie kilkukrotnie wyższa, więc to tylko pozornie podobny wydatek.

Ignorowani:
  • under

Programuję w codeigniter przede wszystkim dla strony internetowe brzesko, ale również dla innych
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-06-2014 23:12 przez michal85.)
25-06-2014 23:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Foster Offline
Super Moderator
******

Liczba postów: 5,912
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 70
Post: #4903
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
Cytat:Transfer Herrery niczego nie dowodzi, może po prostu United nie byli w stanie sprowadzić ŚP z listy van Gaala i wobec upływu czasu postanowili odkurzyć plan transferowy, który leżał w szufladzie od poprzednich wakacji?
LVG to nie jest trener, który pozwala innym dobierać sobie zawodników. Raz próbował to zrobić Uli Hoeneß i przez to Holender odszedł z Bayernu. Fabregasem w tym roku się już nie interesowaliśmy, sam LVG również go nie chciał. W przypadku Kroosa ciężko stwierdzić czy to LVG zrezygnował czy Bayern nie chciał go puścić. Jedno jest pewne, nawet jeśli Herrera nie był nr 1 wśród pomocników to o niczym to nie świadczy. Każdy kto dobrze planuje sobie przyszłość ma plan B czy C. Moyes nie miał i to go zgubiło.

Prawda jest taka, że wszystkie plotki o Fabregasie i Kroosie odwróciły uwagę mediów od Hiszpana.



Mój Blog: Pod presją czasu
26-06-2014 13:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Silvan Offline
Judge-mental
*****

Liczba postów: 1,029
Dołączył: Oct 2008
Reputacja: 55
Post: #4904
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
United nie traci impetu transferowego i już ze trzy źródła (co prawda średniej wiarygodności, ale jednak) podają, że klub negocjuje ze Sportingiem transfer Carvhalo. Moim zdaniem jest to transfer obarczony dużo większym ryzykiem niż dwa transfery jakie Diabły przeprowadziły już do tej pory. Mam dużo większe przekonanie do Shawa, nawet biorąc pod uwagę wiek ze względu na znajomość ligi. Mówi się, że Carvhalo miałby być naszym Yayą... patrzę na to z lekkim przymrużeniem oka. Przyznam szczerze, że widziałem go w akcji (poza mundialem) chyba tylko raz, przyznam że fajnie sobie poczynał, ale osobiście mam poważne wątpliwości czy jego warunki fizyczne i ogólny talent pozwolą mu na zbliżoną skuteczność/efektywność w Premier League. Rozumiem, że z założenia miałby to być typowy silny fizycznie defensywny pomocnik. Tylko, że obecnie nawet od takich zawodników wymaga się umiejętności gry do przodu na pewnym poziomie, a nie seryjnych podań na alibi. Tu właśnie moje pytanie - czy ten chłopak w ogóle ma potencjał żeby rozwinąć jakoś umiejętności gry do przodu? bo wydaje mi się, że jest to jego dużą piętą achillesową.

"And UNSTOPPABLE SHOT from PAUL SCHOLES !"
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-07-2014 13:14 przez Silvan.)
01-07-2014 13:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
samcro Offline
Banned

Liczba postów: 1,291
Dołączył: Sep 2009
Post: #4905
RE: Kto najbardziej przydałby się w Manchesterze United
(01-07-2014 13:12)Silvan napisał(a):  . Tu właśnie moje pytanie - czy ten chłopak w ogóle ma potencjał żeby rozwinąć jakoś umiejętności gry do przodu? bo wydaje mi się, że jest to jego dużą piętą achillesową.

Tego nie dowiemy się póki nie sprawdzimy ale wypada tylko się cieszyc że MU na tyle kasy by go kupić bez ceregieli.
Był w młodym wieku jednym z najlepszych w portugalii, choć taki pokraka bebe nastrzelał trochę goli tam no ale William z dobrej strony pokazuje się w kadrze no i w lepszym klubie.
01-07-2014 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości